Kokusztej

Regisztráció dátuma: 2019. július 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. július 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Douglas Ultra Matte Foundation Alapozó

Douglas Ultra Matte Foundation Alapozó
2021. február 3.

Ma vettem először és életem legjobb alapozója. Nagyon jó a fedése, szép a színe, jól eldolgozható. (Én szivaccsal dolgoztam el, ecsettel még nem próbáltam.) Zsíros/olajos bőröm van és gyönyörűen mattít. Mivel jó a fedése szép egyenletes arcszínem van tőle. Könnyen pirosodik a bőröm, de elfedi, nem látszik egyáltalán. Fixen újraveszem ha elfogyott.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2021. február 3.

Nagyon nagyon szeretem. Szépen fed, jól pigmentált, könnyen eldolgozható és már kis mennyiség is teszi a dolgát, nem kell belőle nagyon sok. A kis tégely nagyon sokáig elég. Abszolút meg vagyok elégedve, talán a legjobb amit próbáltam. Biztosan újraveszem.

Update: 2021.02.04.
A tégelyben könnyen oxidálódik, sárgásodik és sötétedik a szín, több árnyalatnyit is. A fedése és az állaga miatt továbbra is a legtöbbet használt korrektoraim között van.

Pupa Made To Last Foundation

Pupa Made To Last Foundation
2021. február 3.

A szemem alatti ráncokba meg gyűrődésekbe nagyon beleül, hiába használok primer-t és / vagy korrektort alá. A fedése közepes, ha pirosasabb a bőröm az enyhén átüt. Pár órán keresztül tart csak. Nekem olajos/zsíros bőröm van, arra ezt nem ajánlom. A pozitívum az, hogy sokáig elég egy üvegnyi és szép a színe is. Száraz vagy normál bőrön szépen működik. Plusz pozitívum, hogy rengeteg árnyalat van sárgás és rózsaszínes undertone-al is.