Kole

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Eucerin Aquaphor Regeneráló Kenőcs

Eucerin Aquaphor Regeneráló Kenőcs
2019. március 12.

Nagy kíváncsisággal kezdtem el használni a krémet, elsősorban az állaga miatt. Az első használat alkalmával a széltől és a kerti munkától sebesre száradt kezemet kellett rendbe tennie. Nem vártam sokat, de egy használat után visszanyerte a bőröm a puhaságát és a kisebb sebek is könnyebben gyógyultak. Amióta a körömágyamat ezzel kenem, kevésbé tapasztalok szálkásodást és könnyebben használható, mint az olajok, cserébe ugyanaz a hatás.
Kisebb égésekre is jó, érdemes tartani belőle a konyhában is.

Balea Handschaum Raspberry Party

Balea Handschaum Raspberry Party
2018. február 15.

Engem "megvettek kilóra" a Balea habos tusfürdővel, így gondoltam nem maradhat ki a kézkrém sem.

Gondoltam, hogy nem lesz a legtáplálóbb krém, amivel találkoztam, de az irodába tökéletes. Gyorsan felszívódik, kellemes az illata. Szerencsére a kollégáim is szeretik, érzékenyebb orrú személyek sérelmezhetik a gyümölcsös illatáradatot.
Inkább megelőzésként használható, mint a száraz kezek gyógyíreként.

Előny: gyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzet,
Hátrány: a már nagyon kiszáradt bőrrel nem veszi fel a harcot.

Secret Key Multi Cell Night Repair Ampoule

Secret Key Multi Cell Night Repair Ampoule
2018. január 25.

A felét már elhasználtam, így ideje értékelni. Nálam is a rétegzős rutin részét képezi, az éjszakai krém és a szemkörnyékapoló előtti lépésként. Gyönyörűen előkészíti a bőröm, már magában jól hidratál. Láthatóan hidratáltabb is a bőröm, amikor használom. Az apróbb ráncocskáim egyből fel is töltődnek.
Én két-három pipettányit oszlatok szét az arcomon és a dekoltázson.