Best of Beauty 2019

kolesgolyo

Regisztráció dátuma: 2011. július 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. július 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Isana Zeit für Gemütlichkeit Tusfürdő

Isana Zeit für Gemütlichkeit Tusfürdő
2019. március 19.

Mostanában nagyon szeretem az Isana tusfürdőket. 🙂 Kár, h ő csak limitált kiadás, illat/állag/habzás rendben van és fürdés után a bőrömön is megmarad az illata, ami a saját márkás tusfürdőknél nálam elég ritka sajnos.

Lovely Baltic Sand Körömlakk

Lovely Baltic Sand Körömlakk
2013. július 1.

Egyszerűen: imádom! :) A kék és a korall szín tulajdonosa vagyok, bár utóbbit elég sokáig kellett vadásznom, de végül megszereztem. Úgy tűnik, ez a legnépszerűbb szín. Teljesen nyári hangulatom lesz tőle, a kéktől úgy érzem, mintha a tenger hűs habjaiban lebegnék. :) Hamar szárad, a tartóssága is ok. A negyedik napon már megjelenik a kopás a körömvégeken, de én nem is kímélem a kezeimet. :)

Bepanthen Kenőcs

Bepanthen Kenőcs
2013. július 1.

A tetoválásomat kezelem vele, és szépen gyógyul. Bőrproblémákra is nagyon jó, így állandó darabja a gyógyszeres fiókomnak. :)

3 ÖSSZETEVŐ

Hydrogenated Vegetable Glycerides eo|eu EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Más néven:Cutina HVG.Hidrogénezett növényi mono-, di- és trigliceridek keveréke, melyetbőrpuhító (emollient), emulgeáló, sűrítő,bőrkondicionáló és felületaktívanyagként használnak a kozmetikumokban. Az összetevő kiválóan keveredik a leggyakrabban használt nyersanyagokkal, és segíti az O/W (olaj a vízben)emulziókstabilitását, viszkozitását (kenhetőségét).

Spent Grain Wax EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Phalaenopsis Amabilis Extract h EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen