kolozsve

Regisztráció dátuma: 2015. július 27.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. július 27.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Zara Orchid 2017.

Zara Orchid 2017.
2019. március 15.

Nem én vagyok a legnagyobb virág illat kedvelő, de ezt nagyon szeretem! Az egyik legjobb tavaszi, sőt nyári illat, mert van benne valami frisseség is. Pici gyümölcsösséggel és édességgel készített virágcsokor. Marad a gyűjteményemben, és a melegben többször nyúlok majd érte :)!

Women'Secret Eau My Secret

Women'Secret Eau My Secret
2019. február 9.

Nagyon finom, abszolút púderes illat, rajtam tartós is. Nem szerelem, de szívesen viselem. Hideg napokra, sálba burkolózva tökéletes, viszont alkalomhoz is el tudom képzelni.

Babor Skin Protect Cream

Babor Skin Protect Cream
2018. december 25.
(!)

Én is tesztelésre kaptam a Krémmániától, ezt köszönöm :)! Viszont sajnos nem tudok jót írni. Igaz, rosszat sem, de ez a krém nekem nem jött be. Elnézést, hogy rontom a szuper véleményeket, lehet, hogy csak nem való nekem. Először is túlzottan masszív, nehéz krém, másrészt nagyon nehezen szívódik be. Valamikor arckrém nélkül is elvagyok, valószínű ez egy nagy bumm volt neki :). Csupa zöld összetevőből alkották, ami pozítív, és tele van értékes növényi kivonatokkal. Próbáltam reggel és este is, de nem tudunk megbarátkozni. Egyszerűen nekem tényleg anyira nehéz, mintha sokáig egy plusz réteg lenne az arcomon. Illata szerencsére teljesen rendben, semleges krém illatként tunám leírni.
Tesómnak azért jobb, elhasználja, neki kell az extra táplálás és hidratálás.
Igényes belső és külső, de sajnos nekem csak 1, max. 2 csillag.