kolozsve

Regisztráció dátuma: 2015. július 27.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. július 27.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Carolina Herrera Carolina Herrera EDT

Carolina Herrera Carolina Herrera EDT
2021. november 7.

Elnézést, hogy lepontozom, tényleg nem szeretek negatív véleményt írni.
De sajnos ez tényleg nem működik. Pedig én is a 80-as évekből való vagyok.
Rajtam erős, kicsit púderes nagymami illat. Azt sem tudom kivárni, hogy megjelenjenek a virágok.
Ezt a békát le kell nyeljem, máson biztos szépen muzsikál, azért tegyetek vele egy próbát.

Oriflame Love Potion EDP

Oriflame Love Potion EDP
2021. szeptember 30.

Én nagyon szeretem. Rajtam igen intenzív, mély és fűszeres illat. Nem érzek benne egy összetevőt sem dominánsnak, nagyon jó kompozíciót alkotnak. Valóban nem gimis illat és nem is az a könnyed rohangálós, az tényleg a Secret nevű, rózsaszín változata, ami cukrosabban édesebb, mint az anyaillat. Hozzá inkább a Midnight Wish verzió hasonlít. Ha a rózsaszín a nyári tejcsoki akkor ez a téli étcsoki (inkább hidegben mutatja meg magát igazán). Az üveg gyönyörű és találó, egy piros ruhával dögös páros! Nagy márkák között is megállja helyét, évek óta előszeretettel használom randikra 😉.

Inessance Lilly Night EDT

Inessance Lilly Night EDT
2021. július 4.

Hihetetlen ez a kis parfüm! Mindig teljesen más arcát mutatja!
Persze ehhez az én bőröm is kell, de durván más és más illat kerekedik ki "belőlünk" az időjárástól függően.
Ez most úgy meglepett, hogy most már tényleg muszáj véleményeznem!
Mikor megvettem, akkor olyan kissé szolíd, rohangálós virágillat volt. Olyan langyi időben :).
Télen fújtam legutóbb, akkor lájkolgattam az édes, téli, bújós véleményeket, teljesen egyetértettem velük. De azért jegyezzük meg, hogy nem párnához, vagy takaróhoz bújós....:))). Van benne valami kis dög :). Szóval kuckózás ide vagy oda, elég, ha én vagyok szerelmes az ágyamba és nem Ő belém :))).
És akkor ma jött a legnagyobb csavar: mivel alig nyúlok érte és készletleépítés van, megint feltettem eladásra.
Persze fújtam belőle. AAAAAAA. Valami frenetikus hasonlóság Mugler bácsi Angel-ével!!! De hol volt eddig a tonkabab??? A Good Girl-ök is csak 30 fok alatt, mert egyébként is túl intenzív illatjegy ennek a Dipteryx fajnak a magvacskája (plána desszertbe....!).
Nem mondom, hogy Angel rajongó lennék, mert nekem brutál sok, de hát mindig van itthon, ha más nem egy kis minta. Mert hát ugye Angel.
Ebben a melegben rendesen fejen vágott, plusz EDT ellenére nagyon tartós, jó ideje itt van velem a szobában.
Így most ezt megemésztendő és magamhoz térendő lefekszem aludni :).
Az angyalok vigyázzák álmomat :).

1 MÁRKA