komaeda

Regisztráció dátuma: 2020. június 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. június 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam
2020. november 1.

Abszolút nem vagyok folyékony tusfürdő párti, de koliba nem akartam szappant vinni, mert leejteni egy közös fürdőhelyiségben és utána azzal fürdeni... hát. Végigmászni a folyosót a samponnal, intimlemosóval, satöbbivel is eléggé idegesítő volt, külföldi oldalakon ajánlották arclemosásra is.

Teljesen meglepett, imádom! Megvettem otthonra is. Hajra a kedvencem eddig, a legkíméletesebb a repertoáromból (csak a régi hercegnős koronás szárnyalná felül).
Intimlemosásra nagyon szeretem, fürdésre talán még jobban megkedveltem, mint a szappanmentes szappant. Télre kötelező lesz. Betöltöttem belőle folyékony szappannak is, arra is kitűnő. Az arcomat viszont szárítja. Örülök az összetevőinek és hogy illatmentes!

A csomagolása eszméletlen praktikus, de igen, eléggé viccesen néz ki a fehér trutyi, amikor mellémegy. Ekkora kiszerelés ilyen árral ajándék.

Difeel Prémium Hajolaj E-Vitaminnal

Difeel Prémium Hajolaj E-Vitaminnal
2020. november 1.

Télen, vagy amikor a hajamnak kell az olaj, akkor hajmosás előtt szárazon beledolgozom a hajba, mint egy pakolást. Főleg a végekre koncentrálok és a nyakam hátulján lévő hajra. Rajta hagyom egy ideig (ez lehet 10 perc es 10 óra között bármi), és ezután mosom meg. Az illata szerintem nagymamás, félig utálom, félig okés. Hajmosás után nagyon nagyon kellemes illata lesz tőle a hajamnak, elég visszafogott. A hajamat lenyugtatja, nem szárítja ki a hajmosás meg a sapkázás annyira.

Jó sokáig elég nekem így, legalább másfél éve megvan, és eddig a fele fogyott el.

Yamuna Szőlőmagolajos Masszázsolaj

Yamuna Szőlőmagolajos Masszázsolaj
2020. november 1.

Testápolóként használom, ekcémára hajlamos bőrre. A könyökhajlatomban lévő száraz foltra meg alapból nagyon száraz bőrre a levendulás kicsit hatásosabb volt, az eltüntette az egész piros foltot, nem is látszik már, hogy ott szoktam kipattogni. De ezt meg minden használatkor meg akarom enni olyan jó az illata :D Ha elfogy a hajra való olajam, lehet kipróbálom ahelyett is. A csomagolás lehetne praktikusabb, olajos kézben csúszkál, idegesítő adagolni. Lehetne belőle nagyobb, pumpás kiszerelés. Az összetevőket nagyon szeretem, nem félek magamra kenni.