Best of Beauty 2019

komzsuska

Regisztráció dátuma: 2012. március 17.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 17.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Rimmel 60 Seconds Rita Ora Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Rita Ora Körömlakk
2016. július 11.

Áh, nem tartós. A színek szépek, de az olyannak, mint én (akik nem igazán szeretnek körmöt lakkozni, azt viszont szeretik, ha a körmeik szépen lakkozottak), nem lesz a legjobb barátja.

Urban Decay Naked Skin Weightless Ultra Definition Liquid Makeup

Urban Decay Naked Skin Weightless Ultra Definition Liquid Makeup
2016. július 11.

UPDATE: Nyáron sajnos nem bizonyult tartósnak :( Lefolyik... most keverem egy másik alapozóval (egy Maybelline-nel), így ok, de azért picit csalódtam, mert a könnyedsége miatt direkt a nyári időszakra rendeltem. Azért marad az 5 csillag, mert továbbra is szimpi, csak ezt kissé sajnálom.

Nagyon világos a bőröm (MAC: NW13 körül), mindig meg is gyűlik a bajom a megfelelő árnyalat kiválasztásával. Kb 1 hónapja eldöntöttem, hogy nem vacakolok tovább, és megrendeltem ezt az alapozót 0.5 színben. Az első pozitívum: a színe egyszerűen tökéletes! Talán az első olyan alapozóm, ami teljesen passzol, a nyakamtól sem üt el, és a homlokvonalamban sem hagy rá utaló jeleket. Ennek ellenére nehezen indult a kapcsolatunk, meg kellett tanulnom használni, azóta viszont elválaszthatatlanok lettünk, imádom! A tapasztalatok: a száraz foltokat utálja, kiemeli őket, viszont ha az ember lánya mindig hámlaszt, és odafigyel a hidratálásra, egyszerűen mesésen mutat. Az én bőrömön szuperül fed (FYI: inkább szárazkás a bőröm általában, néha a T-vonal normál-enyhén zsíros, az orromon okoznak gondot a mitesszerszerű /sf-ek), a pirosságot és az orrom problémás részeit szépen elfedi, a mániám, hogy fedjen annyira, hogy az összhatás olyan legyen, mintha az orromon tökéletes lenne a bőr, ezt el is éri. Mégis engedi a saját tónust érvényesülni; egyáltalán nincs maszkhatása, sőt észre sem venni (mások nem tudják megmondani, van-e rajtam alapozó, csak azt látják, szép a bőröm. Onnan tudom, hogy teszteltem).
Nekem az ecsetes felvitel vált be leginkább, kézzel nem megy (vagy csak béna vagyok hozzá), a blendereket pedig per pillanat száműztem az életemből (ennek nincs különösebb oka, csak így alakult). A tartóssága remek, az orromon és az államon szoktam nézegetni, nálam is kibír olyan 6 órát biztosan, utána enyhén elkezd kopni az orromon, de pl az EL Double Wear Lighttal összemérve, nálam az UD tartósabbnak bizonyult. Kb matt finishű, nem is használok púdert, így pont szép. Egyszerre nagyon keveset érdemes használni, könnyen csíkozódik, és miután felvitte az ember lánya, kell neki kábé 5 perc, hogy beleolvadjon a bőrbe. SZerintem csodás!

Milani Lash Trifecta Lenghtens + Curls + Separates Szempillaspirál

Milani Lash Trifecta Lenghtens + Curls + Separates Szempillaspirál
2016. május 16.

Hmm... haragszom erre a spirálra. Elég hosszú szempilláim vannak, de nála kb 3 réteget kell felvinnem, hogy elérjem azt a hatást, amit még egy olcsó spirállal is 2 rétegben elérek. Nehezen göndörít, holott ígéri, és igazság szerint a szempillákat sem választja szét csak úgy hipp-hopp, sőt... Napközben, ha hozzáérek, pereg, és ilyen furi darabosan van fenn a pilláimon, elég kellemetlen érzés. Ami pedig egy óriási mínusz, hogy lemosáskor nemcsak ő, de sokszor a szempilláim is kihullanak vele együtt.

7 ÖSSZETEVŐ

Palmitoyl Heptapeptide-18 pep EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen