KonDori

Regisztráció dátuma: 2020. június 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. június 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2021. szeptember 29.

Update: Számomra még mindig ez a FÉNYVÉDŐ, az ára még mindig borsos. A melegebb időben kicsit "olvad", mert hagy egy kis nyomot a maszkon, ill. a blúzaim nyakán, de még elmegy kategória. Az arcom viszont nem fényesedik ki melegebb időben sem, nem lesz zsíros érzet.

Sokszor szembe jött már velem ez a krém, jókat is olvastam róla, de az ára miatt mindig sajnáltam magamtól. Amennyi rossz minőségű fényvédőt megvettem, azok árából már régen meg tudtam volna venni. Bánom, hogy nem előbb tettem. Kb. egy hete használom, de eddig remek tapasztalataim vannak vele. Próbáltam csak magában (az én bőröm nem szárította így sem), de egy könnyed C vitaminos krémre is kentem már fel, úgy is remek volt. Az állaga pont jó, nem túl folyós, nem túl sűrű, könnyen kenhető, egységes bőrképet ad. Nem hagy zsíros érzetet maga után(nekem a legtöbb fényvédővel ez volt a gondom, hogy vagy ragadt vagy olajos érzet maradt), gyorsan felszívódik és a szín valóban igazodik az ember bőréhez. Ez nem hagy barna foltot sem a papírzsebkendőn sem a maszkon. Tökéletes termék, számomra eddig ez a FÉNYVÉDŐ, csak ne lenne ilyen húzós az ára.

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2021. szeptember 28.

Szerettem volna szeretni, de egy borzalom. 3 hete vásároltam, mert hónapok óta nem elérhető a PC színezett fényvédője. Nekem nagyon nem vált be a kombinált bőrömön. Olyan, mintha olajat kentem volna az arcomra egy kis barna színnel. Nagyon lassan szívódik be és kénytelen voltam még 15 perc után is kicsit felitatni a bőrömről, mert nagyon olajosnak éreztem. Az állaga nagyon folyós, bár szerintem nem kezelhető emiatt nehezen, könnyen fel lehet vinni. Viszont teljesen felesleges, hogy színezett, mert nulla a fedése (tudom, tudom...nem alapozó, de a PC jól fed). Egyáltalán nem matt és több óra után sem érzem azt, hogy beszívódott volna, egész nap megnaradt az olajos bőrfelszín, pedig nem szokott fényleni az arcom. Minden ráncba beleül, megmutat minden apró bőrhibát. Amint újból elérhető lesz a PC fényvédő, megy a kukába, nem használom el. Nekem nem vált be.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2021. szeptember 19.

Két hete használom, a reggeli rutinom része és ez az első C vitaminos szérumom. Az aknék utáni foltok halványítása miatt és a fenyvedőm felturbózása miatt vettem. Nyilván hosszútávú hatásokról még nem tudok beszámolni, majd jövök updatelni. Reggel a hidratálomhoz keverem, nem csíp, én nem érzek fémes szagot sem. Nem ragacsos és a PC fényvédőt sem bántja.