Kori

Regisztráció dátuma: 2015. június 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. június 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Thefaceshop Real Nature Mask Sheet Goji Berry

Thefaceshop Real Nature Mask Sheet Goji Berry

Update:

Másnap sajnos 2 csúnya kis göb jelent meg az arcomon, és csak nagyon nehezen múltak el. Remélem nem miatta volt… Más új terméket ezen kívül nem használtam.
Van még egy ilyenem, később letesztelem és kiderül…

2018. október

Ebből a szériából többet is beszereztem, mind másra való, így adtam belőle édesanyámnak és a nővéremnek is.
Tegnap egy maszk-szerű sminket viseltem, ami eléggé kiszárította a bőrömet, így utána mindenképpen valami extra hidratálást szerettem volna.
Maga a maszk éppen annyi folyadékban van, amennyit fel tud venni, nekem csak néhány csepp maradt a tasak alján. Nem folyik belőle cucc, amíg felapplikálom az arcomra. Ez egyébként nem tart sokáig, mert egész jól eltalált mérete és bemetszései vannak. Nem lóg rá a nyakamra/fülemre, és nem lóg túl a homlokom sem annyival, hogy betakarja a hajam. 😃
Csak 1-2 helyen kellett korrigálnom ollóval, hogy teljesen jól passzoljon. Tehát ilyen szempontból nekem nagyon bejött.
Az illata kellemes, gyümölcsös-krémes, az arcon viselve már nem is éreztem. (Egy az egyben Nature Republic Real Nature Acai Berry Ampoule)
Kb fél óráig hagytam fent, azalatt beszippantotta a bőröm a szérumot. Puha hidratált érzést hagyott maga után.

Kosé Cosmeport Softymo Deep Cleansing Oil (régi)

Kosé Cosmeport Softymo Deep Cleansing Oil (régi)
2019. január 6.

1 teljes pumpálásnyit szoktam használni, de akkor az mindent le is visz. Zuhanyzás előtt átmasszírozom vele a még száraz arcomat, nem vizezek előtte/közben (szinte állandóan vízálló tust és spirált használok) aztán langyos vízzel lemosom még és "kész". Persze ez csak úgy 90%-os sminkeltávolítás, de nekem teljesen jó. Utána még általában micellás víz, és akkor tényleg teljesen tiszta(sminkmentes) az arcom. (A Trend It Up vízálló szemhéjtusával neki is meggyűlik a baja…😃 )
A habzó lemosókkal szembeni nagy előnye számomra, hogy egyáltalán nem szárít, a szememet pedig abszolút nem bántja, nem csípi semennyire sem, pedig mosom vele rendesen. 😀 A bőrömön pedig nem hagy csúszós vagy olajos réteget. Irritációt, szárítást, pattanásokat, mitesszereket nem okozott.
Az illata citrusos, semmi különleges, az állaga is jó, nem túl folyós, nem is sűrű, közepesnek mondanám.
Kb. 2000 Ft körüli összegért lehet rendelni hozzá 200ml-es (30ml-vel kevesebb, mint a teljes kiszerelés) utántöltőt. Miután elhasználtam egy flakonnal én ezt be is szereztem. Maradok ugyanennél a típusnál.

(Nincs sok összehasonlításii alapom, ezen kívül eddig egy arctisztító olajat használtam, a THEFACESHOP Rice Water Bright Cleaning Oil #Rich verzióját, de sajnos őt nem igazán sikerült megszeretnem. Elhasználtam, de biztos nem veszek belőle mégegyszer. Túl híg, a sminket nem szedi le teljesen. Egyedül az illatát kedveltem. 😀 De egyébként az egész valahogy a babolajra emlékeztet... Ha nem is sokkal, de a Kosé inci-je szebbnek tűnik.)

The Saem Cover Perfection Tip Concealer SPF28 / PA++

The Saem Cover Perfection Tip Concealer SPF28 / PA++

Update:

Kijöttek néhány új árnyalattal, és tavaly nyár elején meg is rendeltem a 1.75-öst. Ez jobban passzolt a barnult színemhez.
Viszont mostanában egyre inkább azt veszem észre, hogy nem az igazi... estére beleül a szem körüli kis ráncokba, nem túl szép...
Nagyon megszerettem, nem is akartam váltani, de azt hiszem kipróbálok mellette néhány másik korrektort.

2018. tavasz

1.5 Natural Beige árnyalaból használom a második darabot, amit egyébként kb egy hónapja bontottam meg. Tavaly nyár óta használom, ez elég idő arra, hogy alapos véleményt mondhassak róla.
Tavaly nyáron még hébe-hóba használtam a Catrice Liquid Camouflage korrektorát (egyébként előtte azt szintén kb. egy évig nyúztam különböző árnyalatokban), de sajnos mivel én a szem alatti karikákat nem a "gödrök széléig" próbálom elfedni, hanem annál lejjebb is viszek fel (szerintem még sokan tesznek így), hogy egységesebb legyen az összkép, így azt sajnos nem tudtam tovább használni, hiszen a bőröm ott már zsírosodásra hajlamos, elmászott arról a részről, így viszont már nagyon erős lett a kontraszt... Remélem mindenki érti, hogy mit próbálok itt leírni. 😀
Szóval váltottam erre a korrektorra netes swatchos és review-k alapján, és ennyi idő után úgy érzem, hogy nem volt egy rossz döntés. Persze, nem szárad annyira "szárazra", mint a Catrice, de így nem annyira emeli ki estére a kis "ráncokat" a belső szemzugnál. Most tervezem egy újabb darab rendelését.
Borzasztó sokáig elég, de tényleg. (Én csak a szemem körül használom)
Tetszik a mérete, nem egy batár darab, így kicsi neszesszerbe is könnyen bedobható.
A színe passzol.
Állagra kissé folyós, szépen fed (erős-közepes), és kellőképpen tartós is, semmiféle irritációt nem okozott (sosem könnyeztem tőle, vagy hasonló).
Nem víz- és érintésálló, ez az egy amit ennél a terméknél is nagyon sajnálok.
Az ára is teljesen rendben van. 🙂

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ

Tremella Fuciformis (Mushroom) Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. Arezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic... tovább >>