Korina2000

Regisztráció dátuma: 2014. december 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2017. október 19.

Életem legelső folyékony rúzsa és a rengeteg itteni pozitív vélemény hatására, illetve barátnőimnek köszönhetően megvettem a sweety árnyalatot, aminek szép rózsaszín színe van egyáltalán nem egy vad árnyalat, suliba is simán hordom. Azt kell hogy mondjam, nem hittem volna, hogy ilyen jóminőségű lesz. A csomagolása rendkívül igényes. Nagyon könnyen precízen lehet felvinni a terméket hála a pici applikátornak. Nagyon pigmentált és krémes állaga van a termékeknek és tartósak. Simán lehet enni, vagy inni anélkül hogy folyamatosan újra kéne kenni a rúzst. Viszont mindenképpen csak hidratált ajkakon mutat jól, tehát az ajakápoló rendszeres használata fontos emellett. Egyszerűen imádom! 5*!

Armonia Bio Micellás Arclemosó

Armonia Bio Micellás Arclemosó
2017. augusztus 14.

Imádom! Könnyen eltávolítja a sminket/szennyeződéseket és frissíti a bőrt. Tényleg selymesebb lesz a bőr használat után és nagyon kellemes az illata a benne található gyógynövényeknek köszönhetően. Az összetevői is szépek egyedül az illatanyag zavar benne de ez van. Nem okozott bőrirritációt.

L'Oreal Paris Colorista Spray

L'Oreal Paris Colorista Spray
2017. augusztus 14.

Borzalmas! Túl drága és egy szörnyűséget kapunk! A hajam elnehezült tőle, ragacsos kezelhetetlen lett. Lehetetlen volt kimosni belőle azt hittem hogy tönkrevágtam a hajamat, de szerencsére bem így lett. Egyedüli pozitívum az a színe és ennyi. Hatalmas csalódás senkinek sem ajánlom. Arról meg ne is beszéljünk hogy borzasztóan kevés termék van a flakonban. A hajam végére sem volt elég.(derékig érő göndör hajam van)