KorinLilla

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Essence I Love Colour Intensifying Eyeshadow Base

Essence I Love Colour Intensifying Eyeshadow Base
2019. július 19.

Hónapokkal ezelőtt megvettem, és pár alkalommal használtam is, de nem csinált semmit. Most újra elővettem, és működik. Reggel gyorsan feldobom, és mikor hazaérek, még minden a helyén van.
Jó kis termék, de nem hiszem, hogy újra megveszem..

Avon Mark Gél Hatású, Fényes Fedőlakk

Avon Mark Gél Hatású, Fényes Fedőlakk
2019. június 25.

A második tégelyt használom belőle, de valami nincs rendben. Kb. az 1/3-át használtam el, és már látszik, hogy sűrűsödik, és pókhálószerű szálakat húz. Csepegtettem bele hígítót, de attól csíkos lett a végeredmény, vagyis inkább olyan, mintha húzás közben már meg is száradna. Nem értem mi történt vele. Ha nem tudok változást elérni, akkor nem veszem meg újra.
3 csillagot adok neki, mert az első pár alkalommal tényleg fantasztikus eredményt produkál.

Miss Sporty Peel Off Base Coat

Miss Sporty Peel Off Base Coat
2019. június 25.

Kezdetben imádtam használni, tartotta azt amit ígért. Aztán történt vele valami. Nem lehetett lehúzni. Lemosás előtt igyekeztem kiáztatni a körmeimet, így a nagyja szépen fel is vált, de amikor rózsafapálcával megpróbáltam letolni, vitte magával a körmöm felső rétegét. Mire elhasználtam, tönkrementek a körmeim. Azóta áttértem az acetonmentes lemosókra, és inkább küldök azzal, ha kell.
Biztosan nem fogom újravenni, és hasonló termék beszerzésével sem kacérkodom.