korita07

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 13.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 13.
Bőrprobléma: -

Aromax Szőlőmagolaj

Aromax Szőlőmagolaj
2017. március 2.

Én is nagyon szeretem. Kombinált bőröm van, így eléggé aggódtam a pattanások miatt. De nagyon kellemesen csalódtam benne. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó más márkák szőlőmagolaj termékeihez képest. Én esténként arc tisztítás után használom hetente olyan 2-3 alkalommal kb 4-5 cseppet dolgozok el az arcomon és a nyakamon és még mindig alig fogyott belőle. Reggel mikor felébredek még mindig nagyon puha és kellemes tapintású a bőröm. Egyébként a testvérem is használja, akinek nagyon száraz a bőre és ő is szereti. Szóval csak ajánlani tudom, nagyon megéri.

Clean&Clear Advantage Pattanáskezelő Gél

Clean&Clear Advantage Pattanáskezelő Gél
2016. augusztus 24.

Imádtam, mert a begyulladt pattanásokat nagyon szépen lehúzta és másnap már nem is fájtak. Nagyon keveset kellett belőle használni, de az adagolója nem éppen erre volt kitalálva. Sajnos mostanában egy drogériában sem láttam, így vettem egy isana pattanás gélt kb fele annyiért és az bevált nekem.

Clean&Clear Advantage Fast Action Daily Wash Arclemosó

Clean&Clear Advantage Fast Action Daily Wash Arclemosó
2016. augusztus 24.

Nekem régen volt, de nem szerettem, mert ugyan az arcomat mostam vele mégis a fejbőröm kezdett el tőle rettenetesen viszketni, illetve hámlott is. Így nagyon hamar váltottam róla. A krém állaga és illata is furcsa volt.