Kormios

Regisztráció dátuma: 2012. május 13.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2012. május 13.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Tindigo Flawless&Magical 0,5% Retinol Serum

Tindigo Flawless&Magical 0,5% Retinol Serum
2019. január 1.

Nagyon megörültem, hogy problémásabb bőrre való, kifogástalan összetevőlistájú, magyar retinol szérum jelent meg a piacon. Annyira sajnálom, hogy nagyon kevés olyan magyar termék elérhető, ami egy tudatos bőrápolási rutinba illeszthető, ez végre előrelépés. A szérum könnyed állagú, pillanatok alatt beszívódik, nem nehezíti el a bőrt, nem tömíti el a pórusokat. Csak este használom, az eredmény pihepuha bőr, egységesebb bőrkép, halványuló hegek. Nagyon szuper, ajánlom!

Magister Products Lipstacchio Ajakbalzsam

Magister Products Lipstacchio Ajakbalzsam
2019. január 1.

Egyetértek az első véleményezővel, szerintem sem sikerült a márkának ezzel a termékkel maradandót alkotni. Elképesztóen, számomra már zavaróan fénylik, hidratáló hatása nagyon rövid ideig tart. Mondjuk ez legalább kenhető. A másik színezett, az almás még ennél is rosszabb. Sajnálom, ez a színezett ajakápoló vonal nem jött be nekem.

MosóMami Sampon Ichtiol & Hammamelisz Korpás, Zsíros Hajra

MosóMami Sampon Ichtiol & Hammamelisz Korpás, Zsíros Hajra
2017. február 23.

Hogyhogy senki nem szólt még hozzá ehhez a szuper termékhez?? No, akkor én megkezdem a sort. Eredetileg a kókuszos társáért mentem a boltba, de az pont elfogyott, így ez a verzió jött velem haza. Nem bántam meg! Olyan, selymes, fényes, ápolt, puha a hajam tőle,még a barátnőm is megjegyezte, hogy olyan szép, fényes, erős a hajam, mint egy ázsiai nőé:) Balzsamra nekem nincs szükségem mellé. Zsíros-korpás fejbőrrel rendelkezőknek kötelező darab! Jó összetevők, magyar cég, natúr samponhoz képest nagy mennyiség és elfogadható ár, egyszóval ajánlom.