Kormosmerci

Regisztráció dátuma: 2016. január 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Essence Instacare Lipstick

Essence Instacare Lipstick
2019. augusztus 1.

Két árnyalatban van meg. Az egyik a sötétebb barna (a színkódos matricát már leszedtem róla, mert barátnőmnek is van egy ugyan ilyen), a másik a 05-ös sweet poison burgundis árnyalat. Nagyon kényelmes viselet és imádom a színeit, azt sajnálom, hogy nincs még több szín belőle. Száraz ajkakra kell kenni és akkor nem foltos. Szépen terül, kellemesen pigmentált színe van. Imádom!

Essence Colour Boost Vinylicious Folyékony Ajakrúzs

Essence Colour Boost Vinylicious Folyékony Ajakrúzs
2019. augusztus 1.

A bite me if you can árnyalatot vettem meg, egy leárazás során, de szerintem szörnyű. A színe nagyon szép, jól fed és szépen csillog, nem ragad. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mivel az első öt percben, a szám körüli redőkbe folyik a termék. Nagyon sajnálom, mivel jó véleményeket olvastam róla és imádom ezt a vörös árnyalatot, de nem tudok mit kezdeni az elfolyással. A szájceruza sem akadály neki, pedig 25 évesen, nincsenek erős ráncai egy nőnek, főleg, hogy nem szoláriumozok.

Mayam AHA Tejsav 80%

Mayam AHA Tejsav 80%
2019. április 2.

Nagyon jól eloszlik a géles alapú keverékben. Én úgy használom, hogy először az alfa-emulgeálót kétfajta olajjal elkeverem és úgy a tejsavat. Aknes a bőröm és mivel 10%-os arányban is használom, beállított pH-val, egyáltalán nem hámlaszt durván, de segít tisztulni a bőrömnek. Azóta, hogy a saját krémem használom, rengeteget javult a bőröm szerkezete.

1 ÖSSZETEVŐ