Kornelia14

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Shiseido Tsubaki Premium Repair Shampoo

Shiseido Tsubaki Premium Repair Shampoo
2024. február 26.

Vékonyszálú, festett és nagyon könnyen töredező hajam van, amit 3 naponta mosok. Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, mert csodásan fényes és könnyen fésülhető hajat eredményez, igaz a márka balzsamjával és heti egyszer a hajpakolásával használom együtt. így nem tudom pontosan melyik termék eredményezte ezt a hatást. Ami viszont biztos, hogy az első napon eddig nem látott vitalitást biztosít a fürtöknek, amit eddig egyik termék sem tudott biztosítani. Már be is rendeltem az utánpótlást a stylevana-tól, csak győzzem kivárni amíg megérkezik.

Purito Sea Buckthorn Vital 70 Cream

Purito Sea Buckthorn Vital 70 Cream
2024. február 26.

Nekem egyszerűen nem működött a bőrömön, nem tapasztaltam pozitív változást az arcom hidratáltsága terén. Igaz nem okozott irritációt sem, így teljesen semlegesnek találtam, szemben a márka deep see pure water krémjével, ami abszolút újravevős kategória.

Purito Deep Sea Pure Water Cream

Purito Deep Sea Pure Water Cream
2024. február 26.

Vízhiányos bőrre használom, este isentree Hyaluronic Acid Toner mélyen hidratáló toner után. Nekem bevált és szépen kiegyenlítette a száraz foltokat az arcomon. Viszont, amennyiben reggel sminkelést megelőzően kentem fel, akkor nehezebben tapadt meg rajta az alapozóm (MAC body and face) és kb 10-15 percet várnom kellett mire sminkelhettem. Utóbbitól eltekintve az esti rutin részeként tökéletes.