Best of Beauty 2019

korozjova

Regisztráció dátuma: 2015. március 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. március 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Babor Ultra Soft Lip Colour

Babor Ultra Soft Lip Colour
2017. március 6.

Nekem a 36 Tropical Pink árnyalat van meg. Valóban gyönyörű a színe, pigmentgazdag, elegánsan csillogó, felvinni is egyszerű, habár ha nem ecsettel viszi fel az ember, azért észnél kell lenni, mert könnyen elkenődik, túlfut az ajkak vonalán. Egyvalami zavar benne, sajnos nagyon intenzív nyomot hagy mindenhol, nem olyan tartós, mint amit az ember várna, remélne. A szín maga tovább marad fenn, de a szép fényét nagyon hamar elveszti. A gyönyörű szín kárpótol valamelyest, de ha ezt viseled, jegyezd elő magadnak a sűrű felfrissítéseket :)

Lancôme L'Absolu Rouge Hidratáló, Formázó Ajakrúzs

Lancôme L'Absolu Rouge Hidratáló, Formázó Ajakrúzs
2017. március 6.

Én is hirtelen ötlettől vezérelve vettem magamhoz egy ilyen rúzst, de nem bántam meg. A 290 Poéme árnyalatot választottam, a matt hatásra különösen kíváncsian, hogy na, akkor ez is szétszárítja-e a szám, de nem. A színe szép elegáns, igényes hatású, valóban nem 100%-osan matt, de ettől végig van egy üde, friss hatása, és nem is szárít ki olyan brutálisan, mint egyes matt rúzsok. A tartóssága is egész oké, persze evés után nem árt felfrissíteni, ami valóban szépen kivitelezhető. A csomagolás is csodás :)

Yves Rocher Plaisirs Vaníla Testápoló

Yves Rocher Plaisirs Vaníla Testápoló
2015. április 1.

Régóta kedvencem, nagyon szeretem az állagát és az illatát is. A tusfürdő párjával együtt használom, ott is megjegyeztem, hogy mennyire tartós az illatuk együtt, szóval jár az öt csillag :)