Kósza

Regisztráció dátuma: 2012. október 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. október 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Aden Intelligent Szempillaspirál

Aden Intelligent Szempillaspirál
2019. április 2.

Barna színben vettem meg.
Elsőre...nos nem látom, hogy nyitogatva lett volna, de furcsa a festék állaga, nehéz valahogy. Túl sűrű. Első felkenésre szörnyű volt, tapadt össze és kis szemcsék voltak mindenütt.
Próbálgattam úgy, hogy letöröltem és kentem újra, óvatosan fel lehet úgy vinni, hogy természetes legyen a hatása, de nincs extra hatás.
Ez azért is zavaró, mert 1700ért vettem és ilyen áron drogériában már lehet találni ennél jobbat is.
Majd még meglátjuk. De érdekelne, más is ilyennek látta az állagát? Nem is krémes, hanem olyan furán tömör..nem tudom jobban megfogalmazni..

PomPom Levendula Virágvizes Zselé

PomPom Levendula Virágvizes Zselé
2018. június 30.

Én nagyon biztos voltam benne, hogy működni fog, de valamiért nem megy. Kevert, olajosodásra igen hajlamos a bőröm. Mikor elkezdtem használni, pár napra még olajosabbá/zsírosabbá vált. Aztán elkezdtem "alatta" kiszáradni. Volt, hogy duplán kentem, mégis mintha - ez hülyén hangzik - de szomjazott volna a bőröm miatta, száraz folt jelent meg a szám mellett és mikor nem bírtam és bekentem átlag arckrémmel, megváltás volt... Nem értem, szép összetevők, viszonylag sok pénz, és mégsem megy :(

p2 5-D Star Szempillaspirál

p2 5-D Star Szempillaspirál
2018. május 8.

Hát ez tényleg....rossz. Sajnos. Látszólag bontatlan "csomagot" vettem, de úgy tűnik mintha picit beszáradt volna, póklábas, nem szép. Picit higítva először semmi hatás, aztááááán, ugyanaz a nehéz és póklábas hatás, és lekonyuló pillák. Bukta :(