kova

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Annick Goutal Ninfeo Mio

Annick Goutal Ninfeo Mio
2018. június 4.

Ó te jó ég!:) Csoda! Ez az illat valami mennyei, friss fuvalatt, erett zamatos fuge es a lengedezo fugefa. Ebben minden benne van, amit a nyarban szeretek, csak ámulok és bámulok. Hozzá hasonlót még sosem éreztem. Remélem sokáig velem marad!

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál
2018. március 12.

Nekem eddig nagyon tetszik, ez az a kefe, amit nagyon szeretek, mert dúsít és a hosszabb sörték szétválasztanak. Egy lépésben tudja azt, amit pl a Colossallal több újrakenés után érek el. Nagyon szépen dúsít, nagyon meg vagyok elégedve. Ha nem pereg, akkor ő lesz a kedvenc:)

Update: sajnos nagyon hamar elfogy és a végefelé pereg picit, de amúgy is elég gyakran cserélem a spirálokat, így ez nem von le nekem semmit az értékéből. A keféje még mindig kedvenc:)

Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Curl Addict Szempillaspirál
2018. január 12.

Update: nem tudom mi tortent, de egy baja lett: pereg, de valami rettenetesen!!! Voros lett tole a szemem, a darabkak a kontaktlencsere tapadtak, el nem tudom mondani, mennyire kinlodtam vele... ha ez nem lenne, tokeletes spiral lenne, de igy azonnal mennie kellett:( 2 csillag, de csak mert az elejen iszonyatosan jo volt.

Akciósan vettem meg, nem túl folyós, hajlított hagyományos kefés spirált kerestem. Nagyon tetszik, szépen építhető, tartós. Nem pereg, legalább is eddig. Könnyen lemosható, nem kell dörzsölni, Bioderma micellással simán lejön. Ami bajom van, de úgy általában, hogy lehet, hogy már bontott volt, mert elég nehéz eldönteni, hogy kinyitogatták-e.. Jó lenne, ha fóliázva lennének!

1 ÖSSZETEVŐ

Ppg-17 EWG Kockázat: EWG Adat: közepes