kovacsanett43

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Sunozon Med Napozó Gél F50

Sunozon Med Napozó Gél F50
2024. június 22.

Mostanában miniket veszek és próbálgatom végig a naptejeket. Ez nem rossz. Kifejezetten testre valót kerestem, és hát azt kell mondjam, ezt sokkal kényelmesebb viselni, mint mondjuk a LRP-t, amit tavaly használtam és sokszorosába kerül. Arcra semmiképpen sem kenem, ott borzasztó, de testen egész jól beszívódik és nagyon olcsó.

Nivea Sun Kids F50 Gyermek Zsebnaptej

Nivea Sun Kids F50 Gyermek Zsebnaptej
2024. június 1.

Ez nagyon jó kis krém. Kiscsajomnak vettem játszóra, városba , olyan táskába bedobós , napközben újrkenősnek, de annyira frankó az állaga, hogy szerintem cserélem erre a mostani La Roche-t, amivel alapvetően kenem. Annak az állagával van bajom, strandra tök jó, mert gyakorlatilag levakarhatatlan, de egyszerűen utálom vele kenegetni őt is, magamat is. Ez nem fogta be a ruhát, parfümös ugyan, de nem okozott gondot, könnyű állagú, nem ragad, nem tocsog.

Helia-D Hydramax SPF50+Fényvédő Arckrém

Helia-D Hydramax SPF50+Fényvédő Arckrém
2024. május 16.

Revoxot váltottam erre, mert a harmadik tubusnál egyszer csak elkezdett brutális ragyákat okozni. Nehéz krém, az biztos, de én pont ezt az állagot szeretem, noha kombinált a bőröm. Ennek ellenére hamar becuppan, alá balea hyaluronos hidratálót használok, felé Holika bb-krémet, csodálatos a bőrképem és nem fényesedik, kukacosodik. Nagyon jó árban van, és ebből kényelmesen fel tudom kenni a megfelelő mennyiséget. Nagyon tetszik, maradok ennel!