kovacsanett43

1980 pont

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1980 pont

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rimmel Scandaleyes Wow Wings Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Wow Wings Szempillaspirál
2022. június 13.

Az extreme black verzió van meg. Hatása átlagos, nem annyira jön be ez a kefe, vagy csak bénázok, nem tudom, de nem hozza a műszempilla hatást, amiben mindig reménykedem egy spirálnál. :) Kicsit sok a festék, amit felvesz , ami miatt viszont mégis újravenném az az, hogy nem vízálló, de nem mászik el sehova melegben sem, ha alákenem a fényvédőt, a hidratálót, az alapozót, akkor sem, viszont olyan a formula, hogy sima vízzel is gond nélkül lejön, hát az nagyon durva. :D Nem kell dörzsölni, szenvedni, mire lejön. Napközben nem potyog, nem kendődik.

Babydream Ápoló Olaj

Babydream Ápoló Olaj
2022. június 10.

Pocakomra vettem, nem tudom, a terhességi striákat és a bőrrepedést mennyire fogja megelőzni, majd frissítem nemsokára. :D Mindenesetre nagyon szuper, igazi kis multifunkciós olaj, nagy melegben, ha szoknyában vagyok, a belső combomra is kenem, így nem dörzsölődik és pirosodik ki. A lábamra is isteni, habkő után ha ezzel bekenem, nem engedi kiszáradni, sokkal jobb, mint bármelyik lábkrém. Dupla sminklemosás első lépéseként is kiválóan bevált, jobban, mint az olajos micellás vizek.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2022. június 10.

Dupla lemosás első lépéséhez vettem. A rózsaszín verzióját többször vásároltam újra, gondoltam, kipróbálom ezt az olajos formulát, mivel mostanában több sminket használok. Nem vagyok tőle elájulva, elég nehezen távolítja el az alapozót és a szemhéjfestéket is, a vízálló spirálról nem is beszélve. Elég sok kell belőle, mire leszed mindent, ráadásul nagyon csípi a szemem és szárítja is a szemkörnyékemet. Vettem egy mezei Rossmann sajátmárkás babaolajat kb. 800 ft-ért (nem sminklemosásra, de kipróbáltam arra is), az simán kenterbe veri, persze azt is dupla lemosás első fázisaként használom. Nekem nem jött be.