kovacsanett43

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Sun Ozon 50 Hoch Sensitiv Sonnenlotion

Sun Ozon 50 Hoch Sensitiv Sonnenlotion
2021. június 13.

Nagyok az igényeim fényvédelem terén, nyáron minden nap kenem magam, bárhová megyek. Rengeteget próbáltam már, de mivel alapvetően az 50-eseket preferálom, mindig ugyanabba a problémába ütköztem: a szaga, a sűrű állaga, az a furcsa réteg, amit nehezen viselek, ha elkezdek izzadni. Legutóbbi vásárlás során azért ez került a kosárba, mert ez volt a legolcsóbb, a sok csalódás után úgy gondoltam, nem adok ki több pénzt naptejre, majd inkább mantrázom, hogy legalább nem égek le, ha nagyon kényelmetlen lenne a viselete.😂1. Meglepetés: Az állaga ennek is sűrű, viszont tökéletesen becuppantja a bőröm, pedig elég tisztességes adagot kenek fel. 2. Lehet ez már csak agyrém, de nekem az illatmentes naptejeknek is van valami fura szaga, amit utálok. Na ennél 5 perc múlva az sincs. 3. Elmegyek itthonról, 30 fokban, izzadva várom a szörnyű, csúszós érzést, de csak nem jön. 😂 Kellemes csalódás volt. Arcra nem kenném, mert szinte biztos, hogy kicsapná a bőröm, ezzel nem kísérletezek, de testre csodás.

Geek & Gorgeous Calm Down

Geek & Gorgeous Calm Down
2021. június 12.

Minden Geek& Gorgeous termék nagyon bejött nekem, kivéve őt, de ez inkább a bőröm, és nem a termék hibája. Valami nem tetszik az arcomnak benne. A kicsi kiszerelést vettem meg, próbálkoztam vele folyamatosan, de sajnos nekem pattanásokat okozott. Először azt gondoltam, biztos épp purging fázisban van a bőröm, de akármennyire próbáltam, sajnos állandóan pattanásos lettem a használata után. Csak emiatt kap 3 csillagot, mert egyébként tényleg szebb lett a bőröm tőle, és a véleményeket olvasgatva másoknak nagyon is bejön, . A vizes formula kifejezetten tetszett, nem irritál (első próbálkozásom hámlasztóval). Végülis elajándékoztam, az illetőnek nagyon bevált.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2021. április 11.

Nagyon szeretem. Szerencsére most már nincs különösebb bőrproblmémám, mióta egy tuti rutint alkalmazok, de a hidratáló kiválasztása nálam mindig is problémás volt. A zsírosabb, kombinált bőrre való túl kevés, szárazabb bőrre való túl sok. Vagy nem hidratáltak megfelelően, vagy pedig a T-vonalban fénylett az arcom, mint a diszkógömb. Reggel és este is használom (de nem egy tonnányit :), egyáltalán nem hagy zsíros érzetet. Olyan kis basic hidratáló, szeretem. De gondolom önmagában ez sem tesz csodát, én retinol és szérumok után használom, így nagyon szép a végeredmény. Az ára igazán kedvező, illetve tetszik, hogy nem tégelyes. Az összetevői jók, pattanásokat nem okozott. Sokat nem érdemes felkenni, bőven elég egy kicsi.