Best of Beauty 2019

KovacsEszti

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Kiko Extra Sculpt Volume Szempillaspirál

Kiko Extra Sculpt Volume Szempillaspirál
2019. április 14.

Kizarolag ezt hasznalom, annyira dus es hosszuak a pillaim, hogy az valami csoda.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2018. augusztus 13.

Nagyon szépen barnit, finoman, fokozatosan, meg soha nem voltam foltos tőle. A kopasa és a színe is nagyon természetes, alig észrevehetően csak elhalvanyodik. Az erőssége is megfelelő, nem változtat egyik napról a másikra csokilannya, szóval a hatása mindenképpen figyelemreméltó. A ruhán nem hagy nyomot.

Amiért a 3 csillag: a szaga és a ragadóssaga egyszerűen elviselhetetlen. Lehet, hogy az én bőrömön csak, de borzasztóan szúrós szaga van és én meg órákig ragadok tőle, ezért szoktam csak esténként használni. A pizsim pedig atveszi a szagot (a szint és a foltot nem!).

Amúgy nagyon jó termék.

MAC Hyper Real Glow Palette

MAC Hyper Real Glow Palette
2018. május 27.

Fantasztikus paletta, a vilagos boromre nagyon jo valasztas volt a Flash&Awe.

Az elottem szolok jol leirtak, hogy a diszkret csillogastol az intenziv hatasig barmit el lehet vele erni es nagyon tartos.

Ami plusz volt nekem, hogy ez egy nagyon "intelligensen" csillogo darab, olyan finoman emeli ki a vonasaimat, ahogy azt mas highlighternel meg nem tapasztaltam.
Az arany szint inkabb a szemzugokba ajanlom, nagyon szep hatast lehet vele elerni, a masik ketto pedig batran mehet az arccsontokra, szemoldok ala...stb :)