kovacsnikoletta92

Regisztráció dátuma: 2015. január 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 27.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arctonik

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arctonik
2021. november 12.

A termék család szinte összes tagját használom, az elmúlt 1 évben nagyon sokat javult az arcképem, elmúltak a hormonális eredetű acknék és az utánuk maradt hegek és gödrök is 70%-ban eltűntek.

Talán ez az egyetlen olyan kencéje a termék családnak, amiben nem annyira hiszek, hogy túl sok mindent hozzátesz a rutinomhoz, így ár érték arányban sem hiszem, hogy megéri. Ettől függetlenül szerintem nem fogom lecserélni...

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum
2021. november 12.

Évek óta küzdök a felnőttkori, hormonális acknékkal. Kezelt már bőrgyógyász, kozmetikus, de mivel vagyonokat hagytam már a különböző szolgáltatóknál, így szerettem volna valamilyen költséghatékonyabb eszközhöz nyúlni.
Mivel sosem használtam hámlasztót, bár elég sokat olvastam utána, nem éreztem magamban a bátorságot, hogy erősebb krémekhez nyúljak, így esett rá a választásom.
Már a második tubust használom el. Jellemzően minden este használom, és az elmúlt több, mint fél évben nagyon sokat változott az össz arcképem. Már csak ritkán vannak gyulladt pattanásaim, ha mégis egy éjszaka alatt szépen lehúzza a szérum.
Az acknék után maradt hegek és gödrök is olyan 70%-ban eltűntek, örök kedvenc marad :)

Eucerin DermoPure Fedőstift

Eucerin DermoPure Fedőstift
2021. november 12.

Egy ideig vonakodtam, hogy megrendeljem, mert arra az egy-két pöttyre bármi jó... öreg hiba volt várni vele.
Iszonyatosan jó kis cucc, nagyon szépen takar, könnyen használható és tartós is. Nem használok alapozót, de egy fél napot simán kibírt a nagy, gyulladt piros pattanásokon és a nap végére kb fele akkorára össze is ment. Már többször használtam. Garantáltan újra vevős.

1 smink