kovacsnikoletta92

Regisztráció dátuma: 2015. január 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 27.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Crystal Nails 3 Step Crystalac

Crystal Nails 3 Step Crystalac
2020. szeptember 3.

Évekig a DN színes lakkjait használtam, amivel meg voltam elégedve, viszont mióta kipróbáltam a CN 3 step lakkjait, azóta várom, hogy elfogyjanak és be tudjak vásárolni ezekből a kis csodákból.

Nagyon jó óaz ecset kialakítása és a szélessége is, gyorsan viszont sokkal pontosabban lehet vele dolgozni, mint egy vékony ecsettel, bár szokni kell. A lakkok nagyon szépen pigmentáltak, 1 réteggel is szépen takarnak és az állaguk is nagyon jó, kellően terül, viszont nem folyik koordinálatlanul.
Tartósak és könnyen oldhatóak, de minden az alap lakkon múlik, ami nálam most a CN compact base gel. Fedőlakknak még a DN 2in1 lakkot használom, mert kidobni nem fogom, de ha elogy, biztos, hogy CN fedőlakkot fogok venni.

Engem megvettek :)

Crystal Nails Compact Base Gel Clear

Crystal Nails Compact Base Gel Clear
2020. szeptember 3.

Évekig próbálkoztam a DN alap és fedőlakkjával, aminek 'köszönhetően' 1-2 nappal később az egész lakkot sérülésmentesen le tudtam húzni a körmeimről, mert mindig felpattogott. Így elment a kedvem az egésztől, bár nem tudom miért de eszembe nem jutott kipróbálni másik márkát... öreg hiba.

Egy barátnőm ajánlotta ezt és már amikor elmesélte, hogy ő is úgy járt ahogy én, és ez az alap lakk a lakk, már akkor éreztem magamban újra az erőt :D

Ez az alap lakk, tényleg az a LAKK. Nagyon kényelmes az ecsete, picit furcsa volt a lakk ragacsos sűrű állaga, arra vigyázni kell, hogy ne legyen túl vastag a réteg. Nagyon jó tapadást biztosít és szépen oldható. Engem megvett a márka, alig várom, hogy fogyjanak a DN színes lakkjaim is, hogy be tudjak vásárolni :)

Diamond Nails Alap és Fedő Zselé Lakk

Diamond Nails Alap és Fedő Zselé Lakk

Jöttem vissza lepontozni.

Az elején olyan szépen működött, mikor el akart fogyni az első üveg elkezdett felválni a körmömről a friss lakk. Miután végeztem kb fél órára rá egyessével le tudtam az összes körmömről húzni, úgy, hogy nem szakadt el és nem húzta fel a felső körömlemezt.
Azt gondoltam por keveredhetett a lakkba, így vettem egy újat és kidobtam a régi pici maradékot. Hát ugyanígy jártam az újjal is.
1 évig játszottam ezt, volt amikor csak 1-1 körmörmön, de volt amikor 1-2 nappal később kezdett csak felválni, mindig újra csináltam. Aztán feladtam az egészet és bedobozoltam a lakkjaimat. Egy barátnőm ugyanígy járt, ő ajánlotta a CN compact base-t, amit imádok, tökéletes.

Ezt pedig azóta csak fedőlakknak használom, arra használható, de biztosan nem veszem újra, márkát váltok.

----------------------

Szerintem csak annak nem működhet, kophat le/ válhat le idő előtt (2-3 hét, körömnövekedési sebességtől függően) a géllakkozás aki nem követi a folyamatot, illetve ügyetlen (bocsánat, ha ezzel most megbántok valakit).
Én nagyon sokat lakkoztam a körmöm, mielőtt elkezdtem magamnak készíteni a géllakkozást és semmiben sem különbözik nehézségileg, mint a klasszikus lakkozás. Csak szépen el kell távolítani a letapadt körömágybőrt, buffer, előkészítés és kézügyesség kérdése, illetve, hogy mindig le kell zárni a rétegeket.
Tökéletesen elégedett vagyok, ár-érték arányban verhetetlen.

1 smink