kovacsnikoletta92

Regisztráció dátuma: 2015. január 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 27.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Pantene Pro-V Intensive Repair Regeneráló Hajápoló Balzsam

Pantene Pro-V Intensive Repair Regeneráló Hajápoló Balzsam
2019. november 13.

Nagyon finom az illata, de túl sűrű, alig lehet kinyomni a dobozból, ezért nehéz eloszlatni a hajon, kimosás után pedig semmilyen puhaságot nem éreztem. Nekem sajnos nem jött be, nem tudott segíteni a sötétről világos barnára melírozott hajamat, de találtam másik balzsamot ami szépen táplálja a hajamat. Nem venném újra már csak az állaga miatt sem.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk
2019. november 13.

Azt hiszem itt az ideje, hogy írjak róla, mivel már elhasználtam a doboz 3/4 részét. Nagyon finom az illata, kellemes az állaga (nem súl sűrű és nem is túl folyós), a kiszereléssel nem vagyok túl elégedett, nem szeretem mikor bele kell nyúlni egy termékbe, de ez ugye nem okozott meglepetést.
A hatása, olyan van is meg nincs is, őszintén semmi javulást, de romlást sem veszek észre a hajam állapotán, ami már pozitív egy felől, így nekem ez 4*. Nem bántam meg, hogy megvettem, de nem venném újra.

Kallos Florillum Fény Hamvasító

Kallos Florillum Fény Hamvasító
2019. március 24.

Update: a balzsammal való összekeverés nem volt túl jó ötlet, a mix nem lett túl ütős így a hamvasítás nem érvényesült, viszont a kezemet szépen megszínezte. Mostanában a leírtak szerint vízzel használom, a mosdó kagylóba egy kis adag langyoskás vízbe cseppentek egy jó adagot majd belelógatom a hajamat és 1-2 percig áztatom. Elégedett vagyok a hatásával.

Az itteni vélemények alapján, gondoltam ennyi pénzért miért ne próbáljam ki.
A csomagolás: én nem tapasztaltam a sokak által leírt a borzalmas kiszerelést, csak simán lecsavartam a tetejét majd vissza, nem folyt szét. Ha már megszínezésnél tartunk, igazán masszívan kékes lilás színt tud adni az ember kezének, körmének, körömágybőrének, a csempének, a zuhanyban lévő csúszásgátlónak, egyszóval mindennek, de egy kis sikálással eltűntethező a persze kézen kicsit többet szeret maradni...
Én egyébként beleöntöttem az egészet a 200ml-es syoss hajpakolásomba, így egyszerre pipálom ki a hamvasítást és a hajpakolást.

1 smink