kovacsnikoletta92

Regisztráció dátuma: 2015. január 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 27.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Kallos Florillum Fény Hamvasító

Kallos Florillum Fény Hamvasító
2019. március 24.

Update: a balzsammal való összekeverés nem volt túl jó ötlet, a mix nem lett túl ütős így a hamvasítás nem érvényesült, viszont a kezemet szépen megszínezte. Mostanában a leírtak szerint vízzel használom, a mosdó kagylóba egy kis adag langyoskás vízbe cseppentek egy jó adagot majd belelógatom a hajamat és 1-2 percig áztatom. Elégedett vagyok a hatásával.

Az itteni vélemények alapján, gondoltam ennyi pénzért miért ne próbáljam ki.
A csomagolás: én nem tapasztaltam a sokak által leírt a borzalmas kiszerelést, csak simán lecsavartam a tetejét majd vissza, nem folyt szét. Ha már megszínezésnél tartunk, igazán masszívan kékes lilás színt tud adni az ember kezének, körmének, körömágybőrének, a csempének, a zuhanyban lévő csúszásgátlónak, egyszóval mindennek, de egy kis sikálással eltűntethező a persze kézen kicsit többet szeret maradni...
Én egyébként beleöntöttem az egészet a 200ml-es syoss hajpakolásomba, így egyszerre pipálom ki a hamvasítást és a hajpakolást.

Uriage Hyséac 3-Regul Krém

Uriage Hyséac 3-Regul Krém
2019. március 6.

Kedvezményesen vettem meg az egyik online patikában az URIAGE HYSÉAC 3-REGUL SZÍNEZETT KRÉM SPF30 krémmel együtt.

Nagyon tetszik az illata, az állaga, eléggé 'vastag' krémnek tűnik, de egyáltalán nem nehezíti el a bőrt. A hidratálási szintjével nem vagyok teljes egészében megelégedve, vagy csak az én arcom van már 'túl gyilkolva' de azért a pici hámló, kiszáradt foltok hajlamosak megjelenni a krém használata mellett is a szám szélénél illetve a szemöldököm között.
Nem csodaszer, de legalább pattanásokat nem okozott az amúgy is problémás bőrömön így gondolkodom, hogy újra vegyem majd ha elfogy... napi egy használat mellett, esténként használom, már 3 hónapja meg van és nagyjából a felénél tart, így szerintem teljesen megéri az árát.

Uriage Hyséac 3-Regul Színezett Krém SPF30

Uriage Hyséac 3-Regul Színezett Krém SPF30
2019. március 6.

Kedvezményesen vettem meg az egyik online patikában az URIAGE HYSÉAC 3-REGUL KRÉM krémmel együtt.

Nagyon tetszik az illata, a fényvédelem miatt vettem, de a színével nem vagyok megelégedve.
Az a baj, hogy ha épp csak halványan keni az ember, hogy ne nehezüljön el az arcbőr akkor a hidratáló funkció nem igazán valósul meg, így valószínűleg a fényvédelem sem. Ha viszont annyit ken fel az ember lánya, hogy jól hidratáljon (egyébként ez nálam kérdőjeles, szerintem az én bőrömnek kevés a hidratálási szintje) akkor viszont egy maszk hatást kapunk, ami eléggé sárgás árnyalatú és foltosan kopik a nap folyamán.

Pattanást nem okozott, ami nálam már plusz pont, de hasznosnak sem érzem, így valószínűleg tovább kísérletezek majd, hogy mi az elvárásaimhoz képest a legjobb (színezett) fényvédő krém.

1 smink