Best of Beauty 2019

kovacsrekaa

Regisztráció dátuma: 2013. január 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. január 2.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Head & Shoulders Supreme Moisture Korpásodás Elleni Sampon

Head & Shoulders Supreme Moisture Korpásodás Elleni Sampon
2019. május 26.

Konnyed puha korpamentes hajat eredmenyez. Jo termek.

Plantur 39 Kondícionáló Barna Hajra

Plantur 39 Kondícionáló Barna Hajra
2019. május 13.

Úgy látom ennél a terméknél én leszek a jó zsaru.
Szerintem ez egy ötletes és jó termék. Senki ne várja hogy ezzel fog hajat festeni, maximum színezni. Alapból sötétbarna hajam van amit festettem, már van benne némi ősz hajszál is, illetve elég csúnyán fakult is a festés. Mivel én használtam már a samponját, így tisztában vagyok azzal hogy bizony ehhez kell egy elég erős balzsam vagy hajpakolás, mert szárít mint minden gyógynövényes hajnövesztő termék. Hajmosás után kentem fel a hajamra, rajta hagytam 3 percig, majd lemostam és keratinos balzsamot majd keratinos hajpakolást kapott. A hajam szép, fényes, a hajtőnél is látszik hogy bizony befogta. Nem fogta össze sem a kezem, sem a mosdót. Az illata kellemes. Nekem ennél nem kell több. 5*

WiseTree Naturals Arctisztító Krém

WiseTree Naturals Arctisztító Krém
2019. április 15.

A cég egyik legjobb arcápolási terméke. Most már más csomagolásban van, így más az adagolás is. Én személy szerint nem sminkelek, így én fél pumpálásnyit használok esténként. Szeretem a természetes illatát, használat után az arcom puha. Nem okoz irritációt, nem leszek tőle tiszta pattanás. Arckrémemmel remekül működnek együtt.

1 MÁRKA