kovacsrekaa

Regisztráció dátuma: 2013. január 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. január 2.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

L'Oréal Paris Magic BB Krém

L'Oréal Paris Magic BB Krém
2024. február 14.

Nem egy rossz termek. A light es a very light szin kozt nehezen tudtam donteni, vegul a light jott velem haza. Jol valasztottam. Felkenve nem egy nehez viselet, alig erezni hogy valami van az arcomon. Elfedi az aprocska hibakat, es pirossagokat. De ne ugy kepzeld el mint egy alapozot, ez egy bb krem. Ir es pcos miatt az arcom nem a legszebb. Arra jo, hogy egy egyseges arcbort adjon vissza. Viszont nem vagyok hajlando maszk hatasu alapozot viselni. Ez pont bele fer nalam a sminkeles keretebe. Az ara sem veszes.

Ami kijavitast igenyel hogy nem spf 20, hanem spf 11. Tehat semmi. Erdemes ala egy 30-as vagy 50-es fenyvedot kenni azert.

Alverde Ultra Sensitive Sampon

Alverde Ultra Sensitive Sampon
2024. január 25.

Botranyos minosegu draga sampon!
Nem habzik, emiatt rengeteg kell belole. A fejboromet es a hajamat szaritja, a hajfesteket a hajamrol pedig leszedi. Ha ez nem lenne eleg, hajszaritas utan, de legkesobb masnap a hajam vallalhatatlan illetve jobban hullik. Ebben az arkategoriaban vannak jobb samponok is.

La Roche-Posay Effaclar Duo+ M Korrekciós Bőrápoló Bőrhibák és Eltömődött Pórusok Ellen

2024. január 8.

Nagyon jo termek!
Egy ideje nem kapom az elozo Dou+-t, igy ezt vettem meg. Nem egy olcso termek, en 8300 forintert vettem patikaban (jeleznem, online joval olcsobb). 30 eves leszek, PCOS-sel kuszkodom. Nagyon sokszor sirtam amiatt hogy ilyen “oregen” folyton pattanasos az arcom. Az osszes csoda arclemosot, kremet, szerumot megvettem ami a piacon kaphato de a helyzet nem lett jobb egeszen mostanaig. Jelentem, a heten nehez napjaim lesznek es 1 db ! Pattanasom van.. Ezt a termeket ejszakara hasznalom, nappalra pedig a sima Dou+-t kenem. Latvanyos eredmenyeket produkal ez a termek mar egy ejszaka alatt is. Nagyon szep a borom. Ha bele gondolok az utobbi 5 evben nem volt ilyen szep mint most. (Persze, ha kozel hajolok a tukorhoz akadnak borhibak..de megsem pattanasok serege). En azt gondolom megeri adni a termeknek egy eselyt.

1 MÁRKA