kovariviki

Regisztráció dátuma: 2010. október 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2010. október 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Catrice Smokey Eyes Szemceruza

Catrice Smokey Eyes Szemceruza
2014. április 1.

Csodálkozom, hogy ennyi embernek ér 5 csillagot...Ami tetszett benne: nem irritál, vízvonalon is használható, szép fekete, puha állag, nem nyomja ki a szemem miközben meghúzok egy vonalat....és itt jön a nem tetszett:...ha tudnék vele normális vonalat húzni. :) Elsőre jó volt, aztán amikor kihegyeztem, egyszer letört, másodszorra sikerült, de csak olyan tompára és iszonyú vastag vonal lesz belőle. Kell trükközni rendesen hogy elfogadható legyen pedig alapvetően ügyesen sminkelek. Mivel puha legalább könnyű javítani ha kell. Vízvonalra kenve érdemes néha benézni a tükörbe mert szeret lemászni. Az ecset a végén semmire nem jó.

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2014. április 1.

Nekem a 132-es "break through" árnyalata van meg. Leárazva jutottam hozzá, így viszonylag úgy tűnt megéri. Üvegben szép színe volt, ezért is vettem meg, azt hittem élénkebb lesz, felkenve 1 rétegben nem fed igazán, 2 rétegben is olyan semmi extra. Az ecsetje jó, nem lett csíkos és elég gyorsan megszáradt. Hát nem lesz a kedvenc lakkom, de elmegy. :)

Amway Anticipate for Women Parfümspray

Amway Anticipate for Women Parfümspray
2014. március 29.

Hétköznapra tökéletes, elsőre olyan "zöld" illat, talán gyömbérre hasonlító, de mellette meg később is ami érezhető az egy olyan igazi nőies, kicsit jázminos- kicsit talán vaníliás illat. Nem tudnám egyértelműen kategorizálni. Szerettem, sokáig használtam is.

1 MÁRKA

20 ÖSSZETEVŐ

Tocopheryl Retinoate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Aminobutyric Acid EWG Kockázat: EWG Adat: közepes

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.