kovexti

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2019. június 13.

Pink Pandán 2990 Ft volt a dupla csomag. Azonnal lecsaptam rá. Az Original Beauty Blendert használtam, már többet elhasználtam, de nehéz beszerezni és drága is, ezért egyből megrendeltem. Ma próbáltam ki először, egyelőre tetszik. Mint minden szivacsot, ezt is úgy hazsnálom, hogy vízben 'megdagasztom' majd kicsavarom a folyadékot belőle. Nagyon tetszik az állaga, a mérete, és praktikus a lapos oldal, habár kcisit szokatlan, miután évekig a tojás alakú szivacsot használtam. Még kicsit szoknunk kell egymást, de egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem, és a jobb ára miatt lehet végleg váltok rá. Pozitív első benyomásom miatt megadom neki az 5 csillagot, ha változik valami, updatelek.

Sundance Sensitiv Sonnenfluid SPF50

Sundance Sensitiv Sonnenfluid SPF50
2019. június 13.

Olcsó, és nagyon jó az állaga, hamar beszívódik, nem fehér a bőrön. Sminkelni is szuperül lehet rá... DE... Sajnos engem egy picit csíp :( Nem olyan rossz, mint az előző LRP fényvédőm (ami kémiai), attól konkrétan sírtam, ez csak bizserget, és el is múlik miután beszívódik. Sajnos emiatt nem ez lesz az állandó fényvédőm, de elhasználom, lehet újra is veszem, amíg nem találok hasonlóan jót. Nagyon nagyon sajnálom mert könnyen elérhető (bár én sokáig vadásztam nálunk mire meg tudtam venni, de drogériás, nem kell rendelgetni), nagyon jó, és olcsó. Remélem sikerül kiderítenem, hogy melyik összetevő okozza ezt. :(

Foreo Luna Play Plus

Foreo Luna Play Plus
2019. június 12.

Nagyon sokáig gondolkodtam rajta, végül nem vettem meg, adtam Tindigo szavára, aki szerint ez egy teljes értékű rutinban nem tesz csodát (nyilván nem, ezzel még továbbra is egyetértek). Aztán végül megkaptam ajándékba, és végülis nagyon örülök neki. Úgy érzem, a kezeimmel nem tudom ilyen hatásosan megmosni az arcom mint ezzel a kütyüvel, főleg az orrom körüli területen érzem a változást. Érzékeny bőröm van, ami dörzsölésre is vörösdik, emiatt tartottam tőle, de nagyon gyengéd. Igyekszem betartani az egy percet, de annyira jól esik a bizsergetés, hogy néha nem bírom ki:D Főleg a homlokomon. Nagyon puha és selymes lesz a bőröm utána.
Amitől tartok még, az az, hogy tönkremegy... Próbálom óvni, megakadályozni hogy belefolyjon alul a víz a csavaroknál, igyekszem mindig kiszárítani, és a gyári elemet is kicseréltem másikra egyből. Ami fontos még, hogy nem lehet akármilyen lemosóval használni, le van írva az oldalon, hogy milyen összetevőket kell kerülni, különben tönkremehetnek a sörték. Remélem tartós marad, mert nekem nagyon tetszik. Szerintem ez a modell az, ami a legjobban megéri az összes közül. Ez sem létszükséglet természetesen, de nagyon jóleső plusz lehet a rutinhoz.