kovexti

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Maybelline Total Temptation Waterproof Szempillaspirál

Maybelline Total Temptation Waterproof Szempillaspirál
2019. július 11.

Nyaralásra vettem, egészen elégedett vagyok. A fejemet nem tettem a vízbe, de játszottunk, pocsoltak, szóval vizes lettem teljesen és tartott. Szaunát, gőzkabint nem bírta már ki, de nem lettem panda mint egy hagyományos spiráltól, hanem darabokban lepergett (de akkor sem az egész). Lemosni könnyű volt egy kifejezetten szemhéjfestékhez való sminklemosóval.

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2019. június 13.

Pink Pandán 2990 Ft volt a dupla csomag. Azonnal lecsaptam rá. Az Original Beauty Blendert használtam, már többet elhasználtam, de nehéz beszerezni és drága is, ezért egyből megrendeltem. Ma próbáltam ki először, egyelőre tetszik. Mint minden szivacsot, ezt is úgy hazsnálom, hogy vízben 'megdagasztom' majd kicsavarom a folyadékot belőle. Nagyon tetszik az állaga, a mérete, és praktikus a lapos oldal, habár kcisit szokatlan, miután évekig a tojás alakú szivacsot használtam. Még kicsit szoknunk kell egymást, de egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem, és a jobb ára miatt lehet végleg váltok rá. Pozitív első benyomásom miatt megadom neki az 5 csillagot, ha változik valami, updatelek.

Sundance Sensitiv Sonnenfluid SPF50

Sundance Sensitiv Sonnenfluid SPF50
2019. június 13.

Olcsó, és nagyon jó az állaga, hamar beszívódik, nem fehér a bőrön. Sminkelni is szuperül lehet rá... DE... Sajnos engem egy picit csíp :( Nem olyan rossz, mint az előző LRP fényvédőm (ami kémiai), attól konkrétan sírtam, ez csak bizserget, és el is múlik miután beszívódik. Sajnos emiatt nem ez lesz az állandó fényvédőm, de elhasználom, lehet újra is veszem, amíg nem találok hasonlóan jót. Nagyon nagyon sajnálom mert könnyen elérhető (bár én sokáig vadásztam nálunk mire meg tudtam venni, de drogériás, nem kell rendelgetni), nagyon jó, és olcsó. Remélem sikerül kiderítenem, hogy melyik összetevő okozza ezt. :(