koviubi77

Regisztráció dátuma: 2014. február 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Baba Natura Aloe Vera és Avokádó Tusfürdő

Baba Natura Aloe Vera és Avokádó Tusfürdő
2019. május 3.

Az illata istenkiraly, de tenyleg szaritja a bort. Ha ezzel kezdenenek vmit, ez lenne a number one .. mondjuk most is az, mert utana mindig hasznalok vmi natur testapolot, aztan gond lekuzdve. 😃 Amugy az enyemnek Kicsim a neve, vagy csak ez vmi limitalt kiadas a Babától?

Kallos Caviar Revitalizáló Hajpakolás Kaviár Kivonattal

Kallos Caviar Revitalizáló Hajpakolás Kaviár Kivonattal
2018. november 15.

Én is nagyon szeretem. Igaz még csak ketszer használtam, de vmi csodát tett a hajammal. Nem törik, nem száraz, könnyű kifesulni, szép fényes lett tőle a hajam. Előtte az Avon arganolajas balzsamjat használtam, de attól semmi javulást nem tapasztaltam a hajamon, ugyanolyan száraz volt mint annak előtte is. Ez meg jóval olcsóbb termék, de mégis hozzá azt amit egy hajápolótól elvár az ember. Korai stádiumban vagyunk még egymással, de most azt mondom megérte az árát. :)

Avon Advance Techniques Hajtápláló Balzsam Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Balzsam Marokkói Argánolajjal
2018. november 15.

A sok pozitív vélemény miatt kipróbáltam én is a terméket, de én annyira nem voltam vele megelégedve. Semmi változást nem vettem észre a hajamon, ugyanúgy tört mint előtte is. Rettenetesen sok kellett belőle a hajamra, így aztán nem is vmi pénztárcabarát termék. Többet nem venném újra az biztos. Még maradt is a flakonban...találtam egy olcsóbb alternatívát, ami teljesen jól szuperál. (Ez pedig a Kallosnak a kaviaros hajpakolasa. Dobozos, nagy kiszerelés, 1 liter, akcióban azt hiszem 899 forintba került.)