kovkitty

Regisztráció dátuma: 2013. január 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Paris Hydra Genius Aloe Water - Dry & Sensitive Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Aloe Water - Dry & Sensitive Skin
2019. augusztus 4.

Rendkívül száraz és vízhiányos a bőröm így ez az alap éjszakai krémem és télen használt nappali krémem nem fogja helyettesíteni. Azonban nyáron tökéletes. Normál hétköznap reggel a smink előtt, nyaralás közben pedig napközben is használtam. Az arcom puha és hidratált lett tőle.
Az illata számomra csillagos 5.ös parfümben is szeretem a picit citrusos unisex illatokat.
Adagolása egyszerű, a csomagolása ,szìne pedig alapból megnyert ;)

Dr. Konopka's Hidratáló Krémes Bőrradír

Dr. Konopka's Hidratáló Krémes Bőrradír
2018. január 16.

Eddig a durvább szemcsés és sűrűbb állagú radírokhoz voltam szokva, így először kicsit furcsa volt, hogy viszonylag híg a termék. A szemcsék nagyon aprók, mégis finom masszírozás mellett is sima lesz az arcom. Erősen vízhiányos/száraz a bőröm, utána hidratált érzést is kelt, nem feszül, nincs rossz érzés. Az illata finom, nem erős, nem jellegzetes. Meggyőztek az itteni vélemények a márkával kapcsolatosan, és nem is kellett csalódnom. Kipróbálom más termékét is, ezt is újra megvenném. Vélemény_ 1 hónapos használat után

Balea Pflegende Gesichtscreme

Balea Pflegende Gesichtscreme
2017. augusztus 30.

Mivel 450 Ft volt, ezért megvettem, de sajnos ennyit is ér. Száraz a bőröm és vízhiányos, ez a krém maximum arra jó,hogy valamit kenjek az arcomra. Nem hagy zsíros hatást, de nem is hidratál túl sokáig. Éjszakára sok értelme nincs, ha reggel extra rohanok, akkor szoktam smink előtt felkenni. Nem venném meg újra, még leárazva sem. Az illata erős, de számomra semleges, jónak semmiképp nem mondanám-