kovkitty

Regisztráció dátuma: 2013. január 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream

iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream
2020. április 10.

Vízhiányos a bőröm, és nagyon száraz. Nappali krémként használom, estère kevés lenne nekem.
Teljesen illatmentes,nem irritálja a bőröm, jól kenhető és nagyon gyorsan nyom nélkül felszívódik,a reggeli rutinomba jól beleépíthető.
Elégedett vagyok vele.

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Dry Skin

L'Oreal Paris  Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Dry Skin
2019. augusztus 4.

Rendkívül száraz és vízhiányos a bőröm így ez az alap éjszakai krémem és télen használt nappali krémem nem fogja helyettesíteni. Azonban nyáron tökéletes. Normál hétköznap reggel a smink előtt, nyaralás közben pedig napközben is használtam. Az arcom puha és hidratált lett tőle.
Az illata számomra csillagos 5.ös parfümben is szeretem a picit citrusos unisex illatokat.
Adagolása egyszerű, a csomagolása ,szìne pedig alapból megnyert ;)

Dr. Konopka's Hidratáló Krémes Bőrradír

Dr. Konopka's Hidratáló Krémes Bőrradír
2018. január 16.

Eddig a durvább szemcsés és sűrűbb állagú radírokhoz voltam szokva, így először kicsit furcsa volt, hogy viszonylag híg a termék. A szemcsék nagyon aprók, mégis finom masszírozás mellett is sima lesz az arcom. Erősen vízhiányos/száraz a bőröm, utána hidratált érzést is kelt, nem feszül, nincs rossz érzés. Az illata finom, nem erős, nem jellegzetes. Meggyőztek az itteni vélemények a márkával kapcsolatosan, és nem is kellett csalódnom. Kipróbálom más termékét is, ezt is újra megvenném. Vélemény_ 1 hónapos használat után