KozmaNikolett2001

Regisztráció dátuma: 2019. január 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. január 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Aromax Bio Eukaliptuszolaj

Aromax Bio Eukaliptuszolaj
2023. január 20.
(!)

Tesztelésre kaptam! Nagyon szépen köszönöm mégegyszer!
Szuper termék, előszeretettel használok diffuzort így nagyon örültem ennek az ajándéknak. Nagyon kevés kell belőle mivel nagyon intenzív erős illata van. Az eddigi kedvenc illatom. Sajnos az ára eléggé húzós, viszont sokkal kevesebb kell belőle mint más olajokból viszont így sem biztos, hogy megvenném ennyi pénzért. Tisztítja a légutakat, a levegőt és nagyon friss illata van. Külön plussz pont neki, hogy a cseppentő mellett van egy pipettás adagolója is ilyet még nem láttam más márkánál eddig. Egyértelműen 5*os. 🤗

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF30

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF30
2022. május 16.

Az eddigi legszuperebb fényvédő amit használtam!! Próbáltam már minden árkategóriában de ez minőségben és árban is szuper. Kellemes a felkenése, nincs kellemetlen illata, arcra is szuper, nem zsírosítja a bőrömet egyáltalán, minimális csillogás van közvetlenül felkenés után, de ez nekem kimondottan tetszik mivel jobban szeretem mint a matt finisht. Nagyon széles skálát lefed ami nagyon szimpatikus. Fehér nyomot se hagy a bőrön. Csak ajánlani tudom. 5*

Skin 79 Angry Cat BB Cream

Skin 79 Angry Cat BB Cream
2022. március 31.

Kedves Krémmániázók! Az előzőleg kommentelő társaimtól kérdezném, hogy mennyire sötét színű ez a bb krém, mivel közepes bézs színt olvastam róla, hogy csak ebben a színben létezik. Előre is köszönöm a választ.

2 MÁRKA