KozmaNikolett2001

Regisztráció dátuma: 2019. január 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. január 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2020. július 14.

Egy hete hasznalom minden nap reggel és este. És mar tobben eszre vettek hogy mennyire megnottek a szempillaim aminek nagyon nagyon orultem. Az ara szuper ahhoz kepest hogy milyen hatasa lesz. Hosszabb is lett a szempillam es dusabb is. Pedig eleg vilagos a szempillam igy kevesbe latvanyos mint egy fekete szempillaju embernek. Nekem bevalt ez a termek csak ajanlani tudom.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2020. július 14.

Sokat segitett osszessegeben a borkepemen. De nekem reggelre olajos kinezete lett a boromnek ami altalaban nem szokott lenni. Viszont a miteszerek es a porusok latvanyosan csokkentek. Az illata nekem nagyon eroteljes es nem igazan tetszett. Be szivta az agynemu is. Ettol fuggetlenul egy nagyon szuper termek ami hasznal is a problemas borre. Arertek aranyban is teljesen szuper szerintem. 5*os.

Revuele Gold Mask

Revuele Gold Mask
2020. július 14.

Szeretem ezt a maszkot. Tetszik hogy csillamos es jo illata is van. Lemosas utan hidrataltabb lesz a borom es elettel telibb. Ar ertek aranyban teljes mertekben megeri. Nem lehuzos maszk hanem le kell mosni ami nrkem szimpatikusabb. 5csillagos.