KozmaNikolett2001

Regisztráció dátuma: 2019. január 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2019. január 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

MakeUp Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor

MakeUp Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor
2019. november 30.

Learazva sikerult hozza jutnom ehhez a termekhez, aminek nagyon orultem mivel ennel a termek csaladnal találtam meg a legvilagosabb arnyalatot a c1-eset ami tokeletesen passzol a vilagos boromhoz. Az illata lehetne egy fokkal jobb mivel borzasztoan mu illata van, ami miatt pontot nem vonhatok le mivel a tartossaga es a fedese ugyan ugy tokeletes szamomra. Ujra vevos termek lesz , meg eredeti aron is megeri szerintem a mennyise miatt is.

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick
2019. november 30.

Első sorban az tetszett meg benne hogy illatos , amit nagyon szeretek egy ilyen ruzsban , viszont ez a csoki illat nekem nem csokinak mondhato inkabb muanyag illat, de ezt leszamitva nagyon tetszik az allaga , a kiszerelese es a tartossaga. Osszessegeben szerintem egy nagyon jo termek nekem 5* az illata miatt nem vonok le csillagot mivel nem annyira zavaro szerintem.

Gliss Kur Hair Repair Glanz Tonic

Gliss Kur Hair Repair Glanz Tonic
2019. november 20.

Leárazás által jutottam hozza. Nagy csodát nem tesz a hajjal de valóban nagyon finom illatú ahogy már az előttem lévők írták. Nehezséget en nem erzek a hajamon tole pedig ez volt a felelmem vele kapcsolatban. Osszessegeben jo kis termek de nem vennem ujra.