kozmano

Regisztráció dátuma: 2013. április 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. április 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Dove Go Fresh Fresh Touch Bőrtápláló Krémtusfürdő

Dove Go Fresh Fresh Touch Bőrtápláló Krémtusfürdő
2015. augusztus 3.

Egyszerűen nem értem, miért vannak oda sokan a Dove termékekért....
Ajándékba kaptam, szörnyű. Nem habzik, nehéz lemosni, nem érzem magam tisztának utána, a friss illatt is hamar elillan. A legolcsóbb 200 Ft-os tusfürdő is többet tud ennél.
Azért két pont és nem egy, mert nem nekem kellett megvenni, de amúgy meg abszolút pénzkidobás.

Mystic Pro Krémhajfesték

Mystic Pro Krémhajfesték
2014. június 21.

Meglepően jó hajfesték, kenterbe veri az összes drogériás és professzionális hajfestéket. Fényes, tényleg gyönyörű a haj tőle, viszont valóban sötétebbre fogja a hajat, szóval erre figyelni kell.

Ui: levonok két csillagot, mert nagyon nagyon csúnyán kopik és gyorsan. Hajfestés után 2 héttel már újra kellett festenem (na nem ezzel).
Hajam töve világosvörös, a vége fekete. Nagyon ronda lett

NYC Smooch Proof 16H Lip Stain Ajakfilc

NYC Smooch Proof 16H Lip Stain Ajakfilc
2014. június 12.

Régóta kerestem egy kifejezetten erős bordós/málnás rúzst mert egyszerűen imádom ha hangsúlyos a szám és mert ez a színvilág illik hozzám. De a megfelelőt soha nem találtam, vagy túl barnás, vagy túl mályvás vagy túl bordós volt. És akkor megvettem ezt, a berry árnyalatot és valami eszméletlen szép színe van amit mindig is kerestem. És tartós is, bár nem 16 óráig az tény és való.

Amiért mégis levonok egy pontot azért mert keserű az íze és nekem nagyon szárítja a számat de ha valamilyen hidratálót rákenek akkor tűrhető