kplivi

Regisztráció dátuma: 2017. április 23.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. április 23.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

L'Erbolario Papavero Soave

L'Erbolario Papavero Soave
2017. július 24.

Az idei nyaralás egyik (majdnem) fő célja volt egy L'Erbolario szaküzlet felkeresése. Na ez sikerült is. 5-ször. Hála az égnek mindenhol belebotlottunk. Az imádott Ibiscomat szerettem volna újravenni, de aztán másképp alakult. Hasonlóan édes buja illat ez is, de kicsit finomabban. Le is csaptam rá azonnal. Egyedi, fűszeres, nyári...Szóval szerelem volt első pillantásra.

L' Erbolario Doposole Al Polline Dei Fiori & Alle Proteine Vegetali

L' Erbolario Doposole Al Polline Dei Fiori & Alle Proteine Vegetali
2017. július 21.

Külön sztorija van krémnek. Parfümöket vettünk a nyaralás alatt egy mintaboltban, de elromlott a termináljuk. Negyed óra kísérletezés után készpénzzel fizettünk.addigra odasereglett mindkét eladó és a tulaj is, és sűrű elnézéskérések közepette teletömték a szatyrom mintadarabokkal.Nem csak a szokásos két darabbal, hanem csomagokat pakoltak össze nekem, a férjemnek, de még a fiamnak is. :)) Maga a krém nagyon gyorsan felszívódik, kellemes, könnyen kenhető. az illata finom. Nagyon jól hidratál, így tényleg nagyszerű napozás utáni termék. Sikeresen felégtem, de másnapra rendbe rakta a bőrömet.

L' Erbolario Hedera Profumo

L' Erbolario Hedera Profumo
2017. július 19.

Nagy mázlim volt a nyaralás alatt, mert belefutottam egy jó kis leárazásba. Nem ezt az illatot kerestem, de végül az ára meggyőzött. 11 euróért ajándék volt. :)
Igazi friss, zöld illat. Szeretem, hogy különleges, igazi egyediséget kölcsönöz viselőjének.

2 ÖSSZETEVŐ