krdori

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Cosmia Nourishes & Repair Hajpakolás

Cosmia Nourishes & Repair Hajpakolás
2017. július 5.

Imádom, mert csodát művelt a hajammal.
Vékony szálú (festett), könnyen töredező hajam van.
Egy hónapja vettem, lesz ami lesz alapon és álmaim netovábbja ez a termék. Ilyen szintű regenerálást még egyik ilyen tápláló hajpakolásnál se tapasztaltam. Hajmosás után egyszerűen felviszem a hajvégekre, és hagyom 4-5 percig hatni. Mikor kimosom, már tapasztalom azt a fantasztikus érzést, amit hagy maga után. A hajvégeim puhák, selymesek és könnyen kezelhetőek. Az óriási kiszerelés miatt egy pár hónapig még biztos ki fog tartani.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2017. május 17.

Örök kedvenc. Legalább harmadik alkalommal veszem újra, mert annyira gyönyörű pillákat varázsol. Szétválaszt, hosszabbít, dúsít és a színe is kellően fekete. Egész nap tart, nem potyog. :)
(Nagyon-nagyon hasonlít a Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic szempillaspiráljához. A kefe formája, a festék állaga, az ára, szinte minden.)

Drop Of Nature Fürdőbomba

Drop Of Nature Fürdőbomba
2017. január 27.

DM-ben jártam, impulzív vásárlást csináltam... Elég nagy hülyeség volt és pont.
Citromfüveset vettem, mert tetszett a színe és az illata. De már ott elbizonytalanodtam mikor a kádba dobás előtt, kézbe véve atomjaira esett. Szerencsére maradt egy nagyobb darab, azt bedobtam és vártam "a" pezsgést, de semmi. Elég kukán nézhettem ki. Gondoltam biztosan kell a többi része is az élményhez, hát 3 maroknyit lapátoltam bele, de csend volt. A fürdővíz színe közben zöldes lett. Az "illat" és az élmény tartott vagy 5 percig, aztán inkább lezuhanyoztam...