krekuci

Regisztráció dátuma: 2012. január 31.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. január 31.
Bőrprobléma: -

Dove Renewing Glow Tusfürdő Rózsaszín Agyaggal

Dove Renewing Glow Tusfürdő Rózsaszín Agyaggal
2019. június 13.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, köszönöm szépen! :) Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam, de sajnos az illata miatt alig várom, hogy elfogyjon. Roppant erős, púderes illat, amit egy nagymama kedvelne csak szerintem. A marketing és a küllem alapján abszolút nem gondoltam volna, hogy megkapja ezt a rettenet illatot. Szofisztikált, visszafogott illat illene hozzá. Az állaga és a hatása is nagyon testszene, de sajnos az illat mellett nem tudok elmenni.

Max Factor Colour Intensifying Ajakbalzsam

Max Factor Colour Intensifying Ajakbalzsam
2018. június 7.

Clinique Chubby Stick 'Heaping Hazelnut' árnyalatának olcsóbb alternatíváját kerestem, és azt hiszem megtaláltam! A 40-es 'Exquisite Caramel' árnyalat majdnem tökéletes hasonmás! Kellemes viselet, valóban ápol, nagyon jó vétel volt!

Etude House Drawing Eye Brow

Etude House Drawing Eye Brow
2018. január 16.

A legsötétebb árnyalat van meg (#6, Black). Eddig sikertelenül keresgéltem feketéhez közelítő árnyalatot bármilyen szemöldök terméknél, mindig minden világos volt... kezdtem azt gondolni, hogy nagyon sötét barna szemöldökre nem is gyártanak semmit, :( Féltem, hogy ez sem lesz elég sötét, de végül tökéletes lett! Könnyen kezelhető, gyorsan lehet vele dolgozni, tartós, és a ceruza formája miatt (lapos és hegyes) illeszkedik minden formához. A kis keféért plusz pont! :)