kremes98

Regisztráció dátuma: 2016. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. február 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Avon Skin So Soft Bőrnyugtató Testápoló Olajspray

Avon Skin So Soft Bőrnyugtató Testápoló Olajspray
2018. január 31.

Anyukámtól kaptam karácsonyra egy éve, de azóta nem akar fogyni.. kellemes az illata, de az alkohol miatt nem használom, mert a száraz bőrt még tovább szárítja. Emellett nehezen szívódik be, kellemetlen érzetet hagy maga után, és számomra macerás a használata. A párommal jobb híján masszás olajként használjuk, hogy fogyjon is belőle valami. :D

Maybelline One by One Volum' Express Satin Black Szempillaspirál

Maybelline One by One Volum' Express Satin Black Szempillaspirál
2018. január 31.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de számomra csalódás volt. Az avonos szempillaspirálok közül a kedvencemnek hasonló a keféje, emiatt azt gondoltam, hogy ez is tud majd olyan eredményt produkálni, azonban nem így lett. Kissé összetapasztja a pilláimat, és pár hét után csomósodott is a festék. Néha reggelente ehhez kapok kedvet, azonban használat után mindig megbánom, hogy ezt választottam. Kísérletezgetek még vele, hátha jobb lesz a helyzet.

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus
2018. január 31.

Az első használatakor kissé furcsa lett a végeredmény a hosszabb vége miatt, de hozzá lehet szokni, és gyakorlás után ezzel is lehet szép tusvonalat húzni. Leginkább azért szeretem, mert igazi fekete a színe, ellenben az olcsóbb tusokkal. Glamour-napok alkalmával az 50%-os kuponnal megéri megvenni.