Best of Beauty 2019

KrémesenSzépAzÉlet

Krémesen szép az élet
Regisztráció dátuma: 2013. június 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémesen szép az élet
Regisztráció dátuma: 2013. június 25.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. december 7.

Én ennyire rossz alapozóval még nem találkoztam és konkrétan nem is értem, mintha csak egy másik termékről beszélnék én és mindenki más. A fedése jó, de rettenetesen öregíti a bőröm, száraz réteg marad utána, beleül mindenbe, kihangsúlyozza azt is a mi nincs, de a legrosszabb hogy 1-2 hét alatt tönkre is tette az arcom állapotát. Semmi természetesség nincsen benne.

IsaDora Foundation Color Blender

IsaDora Foundation Color Blender
2017. december 1.

Szerintem ez az egyik legjobb IsaDora termék amit eddig próbáltam! A legtöbb világosítóval az a bajom, hogy vagy túl száraz lesz tőle az alapozó (pl Catrice), vagy a fedésen befolyásol túl sokat, esetleg az állagon. Ez viszont olyan mintha egy jó primer lenne, amiből nagyon kevés is elég, sokkal jobban terülnek vele az alapozók, nem áll össze és nem lettem pattanásos sem. Ha valamit, akkor ezt biztosan újra fogom venni ameddig csak lehet, abszolút életmentő darab.

Blanche Vanilla Ajakradír

Blanche Vanilla Ajakradír
2017. november 27.

Az egyik olvasóm ajánlotta az ajakradírt, amit egyébként egy teljesen felesleges vételnek tartottam, egészen eddig! Isteni minden szempontól. Remekül radíroz, közben ápol, az illata mennyei és még az sem baj, ha néha meg is kóstolom. Nem túl darabos, de nem is egy merő olaj, nekem pont jó, már kettő is elfogyott belőle.

1 ÖSSZETEVŐ

Beta Vulgaris Root Powder a EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen