kremezs

Regisztráció dátuma: 2019. március 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. március 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Foreo Luna Play Plus

Foreo Luna Play Plus
2019. április 22.

Pár hónapja szereztem be, elcsábultam :). Szerintem csodát nem tesz, de tény, hogy a használata után nagyon tiszta és puha az arcom, illetve maga a használat nagyon jó érzés, mint egy masszázs. Talán nem használom eleget, én nem látom, hogy annyira jelentősen kevesebb mitesszerem lenne, viszont enélkül kb. soha nem tudtam rávenni magam, hogy rendes arcmosást csináljak (habzó lemosóval), a Foreoval pedig kifejezetten várom, ami nem hátrány, hiszen erre is szüksége van a bőrnek néha. Bioré aktív szenes arcmosóval használom, jól működnek együtt. Mint már sokan elmondták, ha valaki egy kis pluszt szeretne vinni az arcápolási rutinjába, nem fogja megbánni, de ha ettől vár jelentős változást, akkor csalódni fog.

One Step Crystalac

One Step Crystalac
2019. április 22.

A teljes Crystal Nails-es kezdőszettet vettem meg, lámpával, előkészítő folyadékkal, 1 színnel (OS 65), fedőlakkal. Mellé vettem még 3 színt, ebből kettőt próbáltam ki, egy csillámosat (1S55) és egy klasszikus pirosat (1S5). Szerintem mindhárom fantasztikus, meg az egész szett is. Életemben először géllakkoztam magamnak, de eddig tökéletes, nem jött fel sehol, nem ugrott össze, már 5 napja fenn van és prímán tartja magát, kezeken-lábakon :). A József krt.-i üzletben nagyon kedves volt az eladó, ellátott tanácsokkal, többek között, hogy minél vékonyabban vigyem fel, inkább tegyek 2 réteget, de külön-külön legyenek olyan vékonyak amennyire lehet, mert akkor kevesebb esélyt adok a buborékosodásnak. Én már nagyon untam a sima lakkozást (főleg a szárítást), és hogy utána 2 nap múlva lepattogzik, a folyamatos géllakkoztatás pedig elég drága. Nekem a szett és a 3 4ml-es szín, illetve még pár apróság (reszelő, lemosó folyadék, stb.) volt 21ezer forint, ez kb. 4-5 géllakkozás ára, szerintem simán megéri :).

Lush American Cream Hajkondicionáló

Lush American Cream Hajkondicionáló
2019. március 11.

Azt hiszem, a festett (vékonyszálú) hajamon nem működik annyira jól, de egyébként nagyon szerettem, többször újravettem. Az illata pedig mennyei, és napokig megmarad a hajban.