Krémia

Regisztráció dátuma: 2012. április 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. április 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2014. január 6.

Clinique ajándékcsomag részeként ismertem meg ezt a szempillasprált. Szépen dúsít,hosszít,nagyon tartós és nem pereg.Eddig a Clinique Naturally Glossy-t használtam,amivel inkább természetes hatású pillákat lehet létrehozni, ahhoz képest drámai a hatása,és még rétegezni is lehet.Én csak alkalmi sminkként tudom használni,nekem ez túl sok.
Karácsonyra ajándékba kaptam egy nagyot, (7 ml-es) amit esti alkalmakra sohase tudnék elhasználni (arra elég a mini sprálom). Ha valakit érdekel 3000 Ft-ért,írjon a harasztidora@citromail.hu címre.

Skin 79 Super+ BB Krém Pink

Skin 79 Super+ BB Krém Pink
2012. május 14.

A youtube-videók és a bloggerek hatására nagyon akartam BB krémet használni.Főleg azért,mert nem szeretek bíbeolődni hidratálóval,fényvédővel,primerrel és alapozóval.Nagyon vonzónak tűnt,hogy minden egy krémben van,ezért is vettem egy mintát (5ml-est).Én csak enyhe fedést várok,és természetes hatást,amit meg is kaptam,és eleinte jól viselte a bőröm,a színe is jól állt.Párhuzamosan használtam a Skin79 Gold és Diamond mintákkal,és végül kipattogtam tőle.Nagyon sajnálom,mert épp előtte vettem még egy mintát belőle,mert a 3-féle Skin79-ből ez volt nekem a leginkább passzoló.(A Gold túl zsíros nekem,a Diamond meg túl csillogó-én a matt hatást szeretem.)
Update: Újból használni kezdtem,előtte hidratálót viszek fel az arcomra, és ezúttal nem lettek kiütéseim tőle.Ezért adok plusz egy csillagot.De semmi különös,olyan mint egy színezett hidratáló,csak sokkal drágább. Számomra a lényeg az lett volna,hogy a hidratálót is pótolja.
Egy csillagot eleve levonok a buta csomagolás miatt,ami kényelmetlen,és nem éppen környzetbarát.Az USA-ban piacra dobtak belőle egy karcsúbb,15 mg-os retikülös változatot,Koreában pedig 25 g-os tubusus kiszerelésben is árusítja a gyártó Wizcoz.Nekem ez utóbbi tetszik legjobban,és a mennyisége is épp elegendő lenne.

Nivea Visage Hidratáló Nappali Krém

Nivea Visage Hidratáló Nappali Krém
2012. május 3.

Nekem nagyon jól hat ez a krém,kitűnően hidratál,gyorsan beszívódik és matt hatású.Mivel a bőröm kombinált,a T-vonalban azért szoktam púderezni.
Sokkan jobban bevált,mint a kétféle Q10-es nappali krém,azok ugyanis nem szívódnak be nekem,és csillógó marad az arcom,mégis jó az értékelésük. Mivel nagyon sokféle bőr van,nem lehet mindenkinek ugyanaz jó,így kisérletezni kell,mi a legjobb.