kremkukac

Regisztráció dátuma: 2010. szeptember 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2010. szeptember 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Liquid Facial Soap Oily Skin Formula

Liquid Facial Soap Oily Skin Formula
2010. szeptember 15.

semleges

Használtam ezt a lemosót, de csak kb. félig fogyott el. nem olyan rossz, de hosszútávon nekem szárította a bőröm. a Lemosó hatékonysága sem a legjobb az én miteszeres bőrömnek. Összeségében eléggé átlagos, előnye lehet, hogy az illata eléggé semleges.

O'slee Clear Spa Sleeping Mask

O'slee Clear Spa Sleeping Mask
2010. szeptember 14.

meglepő
Zöld zselés anyag, ami nagyon jól esik a bőrnek hámlasztán után, pláne ha még hideg is. Allantoin, rózsakivonat, E vitamin, licorice tartalma van. kiadós nagyon, tényleg vékony rétegben kell felvinni, különben az ember odaragad a párnához. Szeretem az olyan maszkokat amiket éjszakára nem kell lemosni pl. Lancome, de ez a maszk árban és kellemességi indexben megelőzi. Sokkal jobb, mint pl. Bioderma Hydrabio maszkaj, amitől kiütéses lettem. Összeségében nagyon pozitív.

Detox Poreless Moisturizing Gel

Detox Poreless Moisturizing Gel
2010. szeptember 14.

nem olyan rossz

Ez a befejező lépés a lemosásnál. Felvitelkor szilikonos érzetű, de gyorsan beszívódik. Kellemes érzetet ad, de ez csak pár óráig tart, utána nekem zsírosította a bőrömet. Valószínűleg egy szárazabb bőrű pozitívabban nyilatkozna a termékről.

15 ÖSSZETEVŐ

Ceteareth-30 ti|eu|al Kockázat:

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és... tovább >>