kremmanias24

Regisztráció dátuma: 2014. május 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. május 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál
2020. július 27.

Hát... hogyha leszedem a felesleges festéket a keféről, akkor is nagggggyon sok festéket visz fel és egy rétegben már csomósodik :/ az tény hogy vízálló, alig lehet levakarni. Nem venném újra :/

Dermofil Paszta

Dermofil Paszta
2020. június 24.

Kozmetikusom ezt használja a kezelésemnél, nagyon jó gyulladáscsökkentő és hűsítő.

Viszont leginkább azért írok ide, mert lejjebb olvastam, hogy valaki teljesen lepontozta, és azt írta hogy nem használja túl gyakran, napi 1-2 alkalommal egy órát... hogy mi???? Ezt bőven elég hetente egyszer használni, max 15 percet fent hagyni, mivel borzasztóan szárít, és minél többet szárítod a bőrödet annál zsírosabb és pattanásosabb lesz.. az hogy mindennap használd csak marketing...így tényleg ne várj csodát tőle!! Csak mértékkel!! És utána rendesen hidratálni, a szeboreás bőrt is!!

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)
2020. június 4.

Hófehér bőrűként megvettem a sötétebb verziót, és milyen jól tettem. Sose volt még közöm semmilyen önbarnítóhoz, viszont a szoliban megégtem, az a típusú fehér bőrű vagyok :D szóval rátaláltam erre... még csak másnap reggel van, de azt kell mondjam... HŰHA! szerintem ilyen barna még egy nyáron sem voltam... egyáltalán nem büdös, én nem érzek semmit. Az arcomra is kentem, hidratálókrémmel összekeverve... aknéra hajlamos, nagyon érzékeny bőröm van és egy darab pattanásom nem lett tőle!! Nagyon nagyon jó!!