krémparádé

Regisztráció dátuma: 2014. március 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. március 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Sol de Janeiro Brazilian Crush Body Fragrance Mist

Sol de Janeiro Brazilian Crush Body Fragrance Mist
2021. augusztus 2.

A testpermetet megvettem és el is adtam, mert a kezdeti finom illat után egy uncsi, egysíkú, túltolt édességnek éreztem magamon. Idén viszont megláttam egy pumpálható csillámos olaj változatot, ami ráadásul 30-as védőfaktoros kiadás, és mivel le volt árazva, nem volt kérdés, hogy ő lesz a nyaralós napolajom (nem szeretem a napkrémeknek sem az állagát, sem az illatát). Nagyon jó döntés volt, a kifújáskor érzett illata kitartott, férjemnek is tetszett, a csillámok szépen eloszlottak egy kis benne úszkáló műanyag keverőnek köszönhetően és csodásan csillogtak a napfényben. Sokáig elég lesz, akkor is kevés fogy, ha tetőtől-talpig bekenem magam vele. ☺️

Laura Mercier Eau Gourmande Ambre Vanille EDT

Laura Mercier Eau Gourmande Ambre Vanille EDT
2021. június 4.

Ez egy nagy kehely vaníliafagyi, édes-gyümis, szirupot öntettel a tetején, megszórva kókuszreszelékkel és manduladarabkákkal. Nyamm! Az elején befigyel egy kis füstösség, de nem tart sokáig. Nekem nagyon tetszik, de sajnos életem párjának nem jött be, pedig ritk ritkán kritizálja a parfümjeimet, ezért szomorúságomra megváltam tőle.

Yves Rocher Voile d'Ocre EDP

Yves Rocher Voile d'Ocre EDP
2021. június 4.

Nekem is aktuális kedvenc. Azért vettem meg, mert pár helyen olvastam, hogy kókuszos illata van a szantál miatt. Először csak pislogtam kifújáskor, hogy hol itt a kókusz, valami mentolos, fás, fenyős illatot éreztem, ami egyáltalán nem tetszett. Fel is tettem eladásra, de aztán gondoltam egyet és felfújtam egy sétához. Aztán meg csak szimatoltam, honnan jön ez a fini kókuszillat. Száraz, meleg, fás kókusz és cédrus. Nagyon kellemes, napos illat, megszetettem. Tartóssága viszont csak ruhákon marad meg inkább.

2 MÁRKA