krémparádé

Regisztráció dátuma: 2014. március 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. március 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Nina Ricci Bella EDT

Nina Ricci Bella EDT
2021. január 13.

Up: muszáj megvédjem, egyik kedvencem most télen is és egész nap érzem magamon, pedig nem fújok sokat (nyakra és csuklóra), nagyon finom és különleges illat, ahogy körülleng, nem értem, máson hogy nem működik (én duty freeben vettem, talán az is lehet különbség?).

Nyamm-nyamm, az eleje élethű nyálfakasztó rebarbara, azonnal jókedvre derít. A leszáradásában is szeretem az édességét, nagyon csajos, míg van benne valami krémesen nőies is, mintha egy édes gyümis testápolóval kentem volna be magam. Jó kis koktél, na nem a trópusi fajta, hanem a jólnevelt, jólfésült, de még fiatal és cserfes francia. Az üvege csudi. Két bajom van vele: néha előbújik intenzíven a rózsa az én bőrömön és ezt ebben a formában, ebben a kompozícióban nem szeretem. A másik a tartóssága, fújom, ahova csak érem, de pár óracskánál nem bírja tovább, azt is csak a ruháimon. Mondjuk ebben az esetben az illat számomra másodlagos volt, mégis drukkoltam, hogy az is bejövős legyen, mert úgy szép és kerek ez a Nina tündérmese. Végülis nem okozott csalódás, végre ismét valami széppel rukkoltak elő Ricciék a pompomos szörnyetegeik után 🍏🐞

Roger & Gallet Huile Sublime Tápláló Száraz Olaj Testre és Hajra

Roger & Gallet Huile Sublime Tápláló Száraz Olaj Testre és Hajra
2021. január 12.

Tökély, az illata mennyei, a mediterrán nyár minden szépségével, jól hidratál és nem ragacsos. Én is, mint az előttem szóló, megrendeltem a termékcsaládból a hozzá tartozó illatpermetet is és most az a kedvencem, alig várom, hogy újra nyár legyen! Csak az a kár, hogy nem olyan könnyen hozzáférhető...

Avon Luck La Vie EDP

Avon Luck La Vie EDP
2020. december 6.

Up: adok neki még egy csillagot, ugyanis a használata során kiéreztem belőle a száraz avar kellemes illatát, ettől ilyan őszi napsütéses feeling, rendben volt viselni, viszont még mindig nem tartom nagy durranásnak.
Ez a parfüm nagyon semmilyen. HOL az eper? Csak valami halvány mű édességet érzek. Én szeretem az Avont, mindig találtam náluk magamnak való illatot és egyéb klassz termékekrt, de ezeket a seszagú, nulla minőségű, ömlesztett illatsorozatokat én sem értem. Hol a fantázia, hol a minőség? Régebben pedig tudtak valamit, de most hjajdejajj.

2 MÁRKA