krémparádé

Regisztráció dátuma: 2014. március 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. március 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Dolce & Gabbana The Only One Intense

Dolce & Gabbana The Only One Intense
2020. március 10.

Mézédes (nem ragacsosan), fehérvirágos, folyékony napfény, egy kis gyümölcsös csavarral. Lehet, hogy új szerelem van születőben!? Tényleg nem hasonlít az alap The only one-ra, s noha azt is nagyon kedvelem, de ez egészen más húrokat penget meg bennem. Csak az üvegét nem szeretem, fekete és nem áttetsző, míg számomra ez az illat sárga. Ilyennek képzeltem a Dolce Shine-t vagy az új sárga Bvlgari Omnia-t. Még tesztelés alatt van, addig 4 csillag.

Ag100 Ezüst Kolloid Oldat

Ag100 Ezüst Kolloid Oldat
2020. január 4.

Az ünnepek alatti zabálás🤭 kikészitette a bőrömet, csúnya, mély és fájdalmas pattanásokkal lett tele. Bármit kentem rá, csak rosszabb lett. Bármilyen hihetetlen, de apósom ötlete volt, hogy ezüst kolloiddal fújjam le...telitalálat volt. Már az első használat után felfrissült a bőröm, a pirosság visszahúzódott, 2 nap után már csak kis hegek jelzik, hogy patiim voltak. Még a bőrhámlást is kiiktatta, ami ugyancsak mostanság kezdett el kínozni. Torokfájás ellen is kitűnő. Bizonyos szinten csodaszer, főleg mivel nem egy kemikáliákkal teletömött drága valami. Egyszerű, természetes és nagyszerű! Én csak ajánlani tudom, amint lehet, én is beszerzem, egy üveggel helye lenne minden háztartásban. 👍

Guerlain Aqua Allegoria Coconut Fizz EDT

Guerlain Aqua Allegoria Coconut Fizz EDT
2019. november 2.

Ismét fejet hajtok a Guerlain nagysága előtt. Számomra is azt jelenti ez a parfüm, amit a három előttem szólónak: egy nem geljl, természetes, finom, tengeres friss kókuszillat. Esküszöm, amint megszólal a bőrömön, instant nyár lesz homokkal, tengerparttal, napsütéssel, kókusszal. Mindezeket külön - külön és ugyanakkor egyszerre érzem benne és mindeközben valóban elegáns is. Ismét elmondható, hogy sikerült valami egyszerűt, de nagyszerűt alkotni. Eddig még soha nem találtam nekem tetsző kókuszos avagy naptejes illatot, nekem ezek a mumusaim közé tartoznak... De ez, ez egyszerűen Kell kategória, csak azt sajnálom, hogy lassan vége a nyárnak és csupán a tengeri nyaralás vége felé fedeztem fel őt, pedig ideális társam lett volna. Na de majd jövőre, addig hátha lennebb megy az ára😋.

UP: mire meg akartam venni, eltűnt az összes német parfümériából, online is csak a gyömbéres meg a cseresznyevirágos volt elérhető. Szerintem a különlegességének köszönhető. Beértem egy üveges maradékkal, de most megjelent a 4711 Aqua Colonia új triója és abból a Sunny Seaside of Zanzibar nagyon hasonlít rá, max kicsit édesebb és nem Guerlain minőség, de nagyon ott van, ráadásul töredék áron.🥥🌞🌊⛱️

2 MÁRKA