krémparádé

Regisztráció dátuma: 2014. március 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. március 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Yves Saint Laurent Black Opium EDP Over Red

Yves Saint Laurent Black Opium EDP Over Red
2024. február 9.

Eleinte nem tudtam rájönni, mire emlékeztet, aztán egyszercsak beugrott: cherry cola. Olyan kicsit mű, de finom, édes, de nem csömör.

Lalique Soleil Vibrant EDP

Lalique Soleil Vibrant EDP
2024. január 18.

Csodás melengető, fás- fűszeres vanília, folyékony (őszi) napsütés üvegbe zárva. De még milyen üvegbe! Nagyon jól tükrözi a belső tartalmat, egyszerre játékos és elegáns. Mindig kapok rá egy-egy bókot, dicséretet, ha ezt viselem. Ebben a hideg, zord időben jóleső körbeölelő napsugár.

Mauboussin Star EDP

Mauboussin Star EDP
2023. augusztus 24.

Muszáj volt az illatjegyei miatt kipróbálnom és nem csalódtam, mert ez a csodás gurmand koktél rabul ejtett. Ananászos, ami végig megmarad és nem engedi túlságosan beédesedni, mindvégig nyálcsorgatóan fincsi, miközben játékos és szexi. Már első napi viselet után kaptam rá bókot, hogy milyen ínycsiklandó illatom van. Tartóssága kimondottan jó, fügét (szerencsére) nem érzek benne, a kókusz(tej) sem egyértelmű, nem jutna eszembe, ha nem írná, de lehet ez is hozzájárul ehhez a nyami kombóhoz. Csak fújósom van, de olvastam, hogy az üveg élőben mennyire masszív és szépen megmunkált. Gondolkodom a beszerzésén.

2 MÁRKA