krémparádé

Regisztráció dátuma: 2014. március 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. március 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Guerlain Aqua Allegoria Coconut Fizz EDT

Guerlain Aqua Allegoria Coconut Fizz EDT
2019. november 2.

Ismét fejet hajtok a Guerlain nagysága előtt. Számomra is azt jelenti ez a parfüm, amit a három előttem szólónak: egy nem geljl, természetes, finom, tengeres friss kókuszillat. Esküszöm, amint megszólal a bőrömön, instant nyár lesz homokkal, tengerparttal, napsütéssel, kókusszal. Mindezeket külön - külön és ugyanakkor egyszerre érzem benne és mindeközben valóban elegáns is. Ismét elmondható, hogy sikerült valami egyszerűt, de nagyszerűt alkotni. Eddig még soha nem találtam nekem tetsző kókuszos avagy naptejes illatot, nekem ezek a mumusaim közé tartoznak... De ez, ez egyszerűen Kell kategória, csak azt sajnálom, hogy lassan vége a nyárnak és csupán a tengeri nyaralás vége felé fedeztem fel őt, pedig ideális társam lett volna. Na de majd jövőre, addig hátha lennebb megy az ára😋.

UP: mire meg akartam venni, eltűnt az összes német parfümériából, online is csak a gyömbéres meg a cseresznyevirágos volt elérhető. Szerintem a különlegességének köszönhető. Beértem egy üveges maradékkal, de most megjelent a 4711 Aqua Colonia új triója és abból a Sunny Seaside of Zanzibar nagyon hasonlít rá, max kicsit édesebb és nem Guerlain minőség, de nagyon ott van, ráadásul töredék áron.🥥🌞🌊⛱️

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2019. szeptember 14.

A papírcsíkot a táskámba dobtam, a telefonom átvette az illatot és hosszú napokig (min. 5-6 nap) intenzíven éreztem rajta a mindennapos használat mellett. Friss, kellemes, nőies, elegáns rózsás - púderes illat, telefonlillatosítónak tökéletes :)) Egy fiatal hölgy letisztult megjelenéséhez ideális kiegészítő. Nem szomorokodnék, ha ajándékba kapnám. Az üveg passzol hozzá, én díjazom az alakját is, ha ilyen laposban lenne minden parfüm, sokkal könnyebb lenne postán csereberélni őket, nem kellene mindig kutassam a kocka dobozokat és olcsóbb is lenne a küldés 🤔😜

Davidoff Run Wild For Her EDP

Davidoff Run Wild For Her EDP
2019. július 6.

Ez egy klassz(ikus) nyári parfüm, kicsit gyümölcsös, kicsit édes, ami önmagában nekem nem lenne elég, de társul hozzá egy vizes-hűvös tisztaságillat, ami sokat dob a kompozíción. Egyszerű, kellemes, frissítő, nálam ez most betalált, még ha nem is a leg-legkedvencebb, de szerethető egynyári kaland. Nem igazán volt még dolgom zöld színű parfümmel, általában nem az én világom, de ez nem fű vagy levélszagú, az üvege is szép, csinos, letisztult. A tartóssága nagy melegben nem az igazi, emiatt a mínusz csillag. Érdemes adni neki egy esélyt, de ne várjunk tőle magasröptű eleganciát, elvégre ez egy Davidoff.

2 MÁRKA