krenat

Regisztráció dátuma: 2015. november 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. november 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Alverde It's Cold Outside Kézkrém

Alverde It's Cold Outside Kézkrém
2020. március 14.

Imádom ezt a kézkrémet! Gazdag, de gyorsan beszívódik, és kellemes, már-már enyhén púderes hatást hagy a bőrön a maga után. Igazi életmentő ebben a szeles időben, meg a járványos dolgok miatti gyakoribb kézmosások után :) Az illata nekem picit túl erős, de emiatt nem vonok le pontot, mert hamar elillan.

HappySkin Heléné Kézkrém Bio Avokádóolajjal

HappySkin Heléné Kézkrém Bio Avokádóolajjal
2020. március 14.

UPDATE: Ennek a krémnek az eredeti verziója a kedvenc kézkrémem volt, az új formula azonban öt csillagos értékelésről egyből egyesre zuhant vissza. Az eredetiből elég volt egy pumpálásnyi és bár szárazak a kezeim, mégis elég volt napi egyszer használni. Gyorsan beszívódott, selymes bőrt varázsolt. Ebből az újból 3-4 pumpálásnyi is kell egy alkalommal, nagyon folyós, nehezen szívódik be és még hosszú idő után is olajos érzetet hagy a bőrön. Mire ez a réteg "lekopik", már krémezni is kell újra a kezem, mert semmit nem használ. Úgy látom, talán már meg is szüntették, egyáltalán nem is bánom (kivéve azt, hogy változtattak az eredeti formulán!)

Eredeti értékelés: Könnyű, mégis gazdag krém. Hamar felszívódik, ugyanakkor tartósan hidratál. Nagyon puha és selymes lesz a bőröm tőle. Az illata természetes és visszafogott.
A pumpás kiszerelés nagyon tetszik, pont annyi jön ki belőle egy nyomásra, amennyi az én kezeimre ideális mennyiség, így nem fordul elő az, hogy véletlenül túl sokat nyomok ki. A kupak erősen rápattan, így táskában is simán merném vinni, de nem szoktam, mert egy esti krémezés bőven elég. Azt hiszem megtaláltam a kedvenc kézkrémemet :)

Garnier Bio Arcolaj Bio Levendulával

Garnier Bio Arcolaj Bio Levendulával
2020. január 13.

Az üvegcse szép, az illata nagyon finom, és tök jó az Ecocert / bio / vegán minősítés. Viszont hiába használom minden este és hiába nem száraz a bőröm alapból, ebben a téli időszakban bőven elbírna több hidratálást. Egy natúr, 100% argánolaj ezerszer többet ér nekem, sokkal puhább és szebb bőrt ad.

5 ÖSSZETEVŐ

Myroxylon Balsamum EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott