Krikike

Regisztráció dátuma: 2018. november 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. november 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lador Moisture Balancing Szilikonmentes Gyógynövényes Hajbalzsam Korpás, Problémás Hajra

2021. április 12.

A samponjával együtt használtam, de nekem ez se vált be, pont úgy mint a sampon. Elnehezíti a hajam, és csípi a fejbőröm. Balzsam szempontjából maradok a TREATMENT-nél, mert az tényleg jó.

Lador Moisture Balancing Szilikonmentes Gyógynövényes Sampon Korpás, Problémás Hajra

2021. április 12.

Nekem nem igazán vált be. A viszketést megszüntette, de a korpát nem. Ráadásul elnehezíti a hajam, ettől hamar zsírosodik. Nem lettünk barátok :(

Missha The Style 4D Szempillaspirál

Missha The Style 4D Szempillaspirál
2021. március 17.

Az eddigi legjobb szempillaspirálom! Nekem viszonylag sok, sűrű szempillám van, így általában mindig össze ragadnak. De ettől a spiráltól nem! Nagyon szeretem, hogy mikor kihúzom nincs a végén felesleges festék, amit használat előtt előbb le kell húzogatnom. Nem tapasztja össze a pillámat, úgy sem ha többször ide oda átmegyek rajta. Pont kellő mennyiségű festéket visz fel rájuk, amitől nagyon szép természetes, dús, fekete pillákat varázsol. Nem pereg le. A nap végére is olyan a pilláimon, mit reggel amikor felkentem. Ennek ellenére könnyen le tudom mosni. A szememet sem bántja. Egyszóval imádom! :)

1 ÖSSZETEVŐ