Krikike

Regisztráció dátuma: 2018. november 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. november 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Syoss Intense Plex Hajszérum

Syoss Intense Plex Hajszérum
2024. április 16.

Bevallom a samponhoz és balzsamhoz nem fűztem sok reményt, de ebben bíztam. Csalódnom kellett. Tény, hogy gyorsan beszívódik, nem nehezíti el a hajat (ezért kap 2 csillagot). De semmit nem csinál a festett, nagyon száraz hajammal (amit ígér, amire készült). Annyira semmit, hogy kénytelen voltam a hajvégeimre az olajamat is rákenni, mert egy hét olaj elhagyás után, csak ezt a terméket használva, olyan sprőd lett mint az oroszlán bundája.

Syoss Intense Plex Hajbalzsam

Syoss Intense Plex Hajbalzsam
2024. április 16.

Nekem nem vált be. Az amúgy is száraz (festett), szálló hajamon nem hogy segített volna, de még rosszabbá tette. Érdekes a samponja kimosása után is még puhának éreztem a hajam, de a balzsam lemosása után már tapintásra sem volt puha, nem volt meg az az érzés, hogy bekentem a hajam balzsammal. Szárítás után nagyon száraz volt, szállt, és töredezettebb is lett a vége. Ahhoz képest, hogy pont a sérült hajra készült (ennek megfelel a hajam), nem hogy javítana az állapotán, még rosszabbá teszi.

Syoss Intense Plex Sampon

Syoss Intense Plex Sampon
2024. április 16.

Azon kívül, hogy jó illata van és jól habzik semmi pozitívat nem tudok mondani róla. 3x adtam neki esélyt, így 3 használat utáni véleményem van róla. Eddig heti 1x kellett hajat mosnom. Nos ettől a sampontól 2-3 nap után olyan zsíros lesz a hajam, hogy szinte csatakos. Ezen kívül irritálta a fejbőrömet, nem tudom mit okozott, de nagy pikkelyekben elkezdett hámlani. Biztos, hogy a sampon a ludas, mert miután leálltam vele, és visszatértem a megszokott samponomhoz, helyre állt a fejbőröm állapota.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ