Krikri

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Body Shop Mandulatejes Testjoghurt

The Body Shop Mandulatejes Testjoghurt
2018. május 21.

Akkor én nyilatkozok a hosszútávú hatásáról: remek. Hosszútávon is hidratál, nem gond, ha egy-két nap kimarad. Bár ritkán hagyom ki, mert nem kell különősebben erőt vennem magamom, hogy használjam. Csodás illat, szuper jó, kicsit kocsonyás állag és egyáltalán nem túlzás, hogy 15 másodperc alatt beszívódik. Pihe puha bőröm lesz utána, még a férjem is megjegyezte, hogy ezt a testápolót állandósítsam.

La Roche-Posay Lipikar Stick AP+

La Roche-Posay Lipikar Stick AP+
2017. október 15.

Nagyon jó! A nagyobbik fiam kézfeje minden ősszel és télen teljesen kiszárad, kisebesedik. Van egy gyógyszertári kikevert krém, amivel úgy ahogy kordában tudjuk tartani, de nem az igaz. Ezt a stiftet a praktikus kiszerelése miatt vettem meg, mert bárhol tudom használni, ellenben a másik tégelyes krémmel. Nem is álmondtam volna ilyen jó hatásról, pedig rendkívül elfogult vagyok a La Roche-Posay termékeivel. Kettő (!!!!) krémezés után az addig száraz, szemmel láthatóan feszülő bőr puha és hidratált lett. Azóta használjuk napi 1-2-3 alkalommal és szépen rendben tartja a kezét. Gazdag krém, nem mondanám, hogy gyorsan beszívódik, de engem pont, hogy megnyugtat, mikor látom, hogy még ott csillog a gyerek kezén. Az illata egyérteműen shea vajas, én szeretem. A kiszerelésért pedig még plusz öt csillagot adnék, ha tehetném, de legalabb egy jó nagy pacsit a kitalálójának. :)

bilou Duschschaum Tusolóhab Fizzy Berry

bilou Duschschaum Tusolóhab Fizzy Berry
2017. április 19.

Egy bécsi kirándulásunk alkalmával ugrott be a kosaramba. Nehéz volt a választás, kicsit féltem a sütis illatoktól, mert elég édesnek tűntek, már amennyire a kupakokba szimatolva ki tudtam venni. Jó valasztásnak bizonyult, nagyon finom gyümölcsös, cukorkás illata van, amiben azért kiérződik a bogyós gyümölcsökre jellemző savanyússág is. A habja kicsit puhább, mint az általam megszokott Niveának, nagyon kellemes. Az illata nagyon sokáig megmarad a bőrömön és nem is szárítja ki, ami nálam kisebb csoda.