Krin003

Regisztráció dátuma: 2017. április 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2020. október 21.

Nálam ez totál mellélövés volt.. őszintén, én soha nem értettem eddig a vízálló spirál lényegét, na de most megértettem. Jó melegben járkáltam maszkban egész nap, és az a meleg pára, ami a maszk és az orrom között feljutott a pilláimra, leoldottá gyakorlatilag a festéket és fel napig úgy járkáltam, mintha beütötték volna a szemem, mert nem vettem észre. +nagyon sok festék van az ecseten. Nem ajánlom.

Avon Tta Elixirs Of Love First Date Of Turkish Rose Parfüm

Avon Tta Elixirs Of Love First Date Of Turkish Rose Parfüm
2020. október 6.

Ez a parfüm valahogy nagyon félresikeredett.. én nagyon szeretem a rózsát, és hogy őszinte legyek, a Bvlgari Rose goldeara kerestem olcsóbb alternatívát, mert annak olyan púderesen finom, lágy, harmatos rózsa illata van, hogy az embernek elolvad a szíve, erre ez az avonos parfüm egy nagyon klisés, nagyon olcsónak ható illat, az jut eszembe, amikor Bulgáriában úton útfélen minden szappannak ilyen szaga volt. Tömény, fejfájdító, nagyon mű és sajnos tartós .. (csak emiatt kap 2*ot). Szerencsére csak először egy mintát rendeltem a katalógusból.

Lush Ladybird Habfürdő

Lush Ladybird Habfürdő
2020. szeptember 29.

Megint kapható :)
PRO: csak a katica feje került bele a vízbe egyelőre, de az is bőségesen elegendő volt, nagyon dús, tartós és puha a habja, a vizet szép pinkre színezi, tényleg egy luxus törődés a léleknek egy hosszú nap után
KONTRA: az illata ugyan nagyon fincsi, de a bőrön fürdés után egyáltalán nem érződik. Az én bőrömet kicsit szárította, viszketett utána.
Összességében maga a termékkel elégedett forma vagyok, de ár-érték arányban nem a legjöbb, a szárító hatása miatt vonok le egy csillagot.