kristinakroes

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2019. január 16.

Még csak rövid ideje használom, de nagyon ígéretesnek tűnik. A folthalványító és feszesítő tulajdonságairól még nem tudok nyilatkozni, de eddig nagyon kellemesnek tartom a használatát. Én sok lépcsős bőrápolási rutint követek, ezért nagyon boldog vagyok, hogy ennyire vízszerű, könnyed formula, könnyen lehet rétegezni. fantasztikus. Már is szerelem, mert hihetetlenül üdévé varázsolja a bőröm, azt a hőn áhított egészségtől ragyogó, glass skin, dewy skin finisht adja, amire mindig is vágytam. Bűn alapozóval elfedni ezt a fényt. Ha az optikai tuning mellett segít a folthalványításban és a bőrfeszesítésben, akkor a kedvenc geek and gorgeous termékemmé fogja kinőni magát. Pár hét múlva updatelek.

Trend It Up Intense Color Vízálló Szemhéjtus

Trend It Up Intense Color Vízálló Szemhéjtus
2019. január 16.

Az első Trend it up termékem és lehet az utolsó is. Vígasztal, hogy csak 200 ft-ot adtam ki érte. Borzalmas termék, tényleg felragasztja a szemhéjat, pedig nekem egyáltalán nincs fedett szemhéjam, olyan nyílt a szemem, mint egy Barbie babának. Sajnos ennyiben ki is merül a hasonlóság köztünk :D Szóval ennek ellenére is képes összeragasztani a szemem, az istennek nem jön le mikor szeretném lemosni és kényelmetlen a viselete. 1-2 óra szenvedés után lakapartam magamról és kidobtam. Pedig a színe (a lilának) gyönyürű volt. Sajnálom, hogy nem lettünk jóba vele- Lehet, hogy a márkával se fogok emiatt.

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinaire Coco Hajpakolás

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinaire Coco Hajpakolás
2018. július 1.

Isteni kókuszillata van és pihe-puhává varázsolja a hajat :)