Krisz79

Regisztráció dátuma: 2013. március 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. március 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Stadelmann Feketenadálytő-Kenőcs

Stadelmann Feketenadálytő-Kenőcs
2014. július 1.

Több fajta feketenadálytő krémet kipróbáltam már. Ez az első, ami tényleg pár nap alatt levitt és meggyógyított egy komoly zúzódást a karomon. Egy csúnya esés után a felkaromon tenyérnyi, koromfekete véraláfutás lett (mivel véralvadás gátlót szedek, kétszer annyi idő kell minden bevérzés eltűnéséhez). Elkezdtem ezzel a krémmel kenni, és nagyjából 4 nap alatt szinte nyomtalanul eltüntette a bevérzést, ami nálam egyenlő a csodával. Csak ajánlani tudom! Csodaszer! :)

Logona Sampon Érzékeny Fejbőrre bio akáccal

Logona Sampon Érzékeny Fejbőrre bio akáccal
2013. március 3.

Imádom ezt a sampont. Hosszú, zsírosodásra hajlamos, vékony szálú hajam van. Kb. fél éve elkezdtem szilikonmentes sampont használni. Nagyon hullott a hajam, sokat olvastam a szilikonos samponok káros hatásairól, így váltottam. Először a Lush New Hair samponszappanával kezdtem, de ettől tovább hullott, ráadásul SLS is van benne. Aztán, kb. 4 hónapja megvettem ezt a sampont, azóta ezt használom. A hajam nem hullik végre, és láthatóan új szálak is nőnek. :) Mosás után az Alverde Amarántos Balzsamát használom. A kettő együtt puha, fényes hajat eredményezett. :) Bár nem olcsó sampon, de megéri az árát.

Lush Jungle Szilárd Hajkondicionáló

Lush Jungle Szilárd Hajkondicionáló
2013. március 3.

Az illata szerintem finom, de nekem nem annyira nem jött be, nem táplálta eléggé a hajam. Egyébként, én úgy csináltam, hogy kis lyukú sajtreszelőn lereszeltem, és annyi meleg vízzel, hogy krémes, kenhető állaga legyen felöntöttem egy régi hajbalzsamos flakonban. Így sokkal egyszerűbb volt használni, egyenletesebben lehetett eloszlatni a hajon. Sajnos nekem nagyon vékony szálú hajam van, és nem volt elég ez a balzsam. Nehezen tudtam kifésülni vizesen a hajamat, és utána sem volt olyan puha, selymes, mint azt az ára és a leírása alapján vártam. Egyet elhasználtam, aztán áttértem az Alverde Amarántos Balzsamára, ami klasszisokkal jobb, szerintem.