Krisz93

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Lótusz-Zsálya Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Lótusz-Zsálya Hab- és Tusfürdő
2017. november 23.

Az illata valami isteni, DE! sajnos le kell pontozzam. Mint az egyik előttem lévőnek, nálam is fellépett ez az extrém szárító hatás. Főleg hajlatokban nagyon kiszárította a bőröm, amit egyszerű hidratálóval nem is tudtam kezelni, csak egy zsírosabb krémmel.
Tudom, hogy sokaknak bejön az YR tusfürdői, de nekem ez már a sokadik rossz próbálkozásom :(

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2017. szeptember 20.

Nagyszerű termék! De, mint minden szárazsamponnal, ezzel is csak óvatosan :) Hetente 1× használva, amikor a szükség úgy hozza, teljesen belefér, de többszöri használatot nem javasolnék. Akinek amúgy is száraz a haja, az főként óvatosan járjon el!
Szárazsamponok közül viszont a legjobb, amivel találkoztam, bátran ajánlom mindenkinek :)

Fabulon Acne Stop Szárító Keverék

Fabulon Acne Stop Szárító Keverék
2017. július 17.

Véleményem szerint állagra és hatásra nagyon hasonlít az Aknesol egyik ecsetelőjéhez, szárító keverék, használat előtt felrázandó és vattakoronggal kell felvinni. Mint az előző terméknél(aki azt is használta) itt is megjelennek ugyanazok a problémák, nehézkes a felvitele és sok "kárba megy" (vattakorong beszívja).
Hatását tekintve jó, szépen leszárítja a pattanásokat, azonban ideiglenes megoldás, örökre nem tünteti el őket, de helyi kezelésnek megfelelő. Szerintem lehetne kicsit olcsóbb is, hiszen 100 ml-ért 1500 Ft kicsit sok. Eddig csak Rossmann üzleteiben láttam (pl Corvin pláza mögötti sétálóutcás).