kriszboc

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál
2015. november 9.

Én ezt a spirált kerestem már évek óta. Dúsít, hosszít, nem tapasztja össze a pilláimat, vízálló (ami szerintem télen nyáron jól jön) és keskeny műanyag feje van, nem kezelhetetlenül nagy kefés. Kókuszolajjal pillanatok alatt lejön, de napközben jól bírja. Már újra is vettem és még fogom is.

Lovely Luxe Girl Körömlakk

Lovely Luxe Girl Körömlakk
2015. november 4.

Nagyon megtetszett az nr.4 árnyalat a polcon, mert nude volt meg csillámos is, nekem tökéletes kombináció. Azt viszont jelezhették volna valahol, hogy homok hatásúra szárad, mert akkor biztos nem veszem meg. Fedőlakkal elmegy, de közel sem úgy néz ki a körmömön, mint ahogy elképzeltem, nekem elég nagy csalódás volt. Fedőlakk nelkül szerintem úgy néz ki, mintha el lenne rontva a manikűröm. 700 ft-ért azért többet vártam. De mindig így járok, amikor nem nézem meg előre a krémmánián a véleményeket.

Venita Henna Color Henna Based Colouring Powder

Venita Henna Color Henna Based Colouring Powder
2015. szeptember 25.

Most már körülbelül egy éve használom, a színeredménnyel és az ápoltsággal nagyon elégedett vagyok. A csokoládé és a bronzos árnyalatokat szoktam használni, éppen melyik van a boltban és 1-1,5 órát hagyom rajta. Sima festékekkel ellentétben nem tök fekete, hanem szép gazdag árnyalatú sötétbarna hajat csinál. Amiért nem tudok neki öt csillagot adni, az a körülményes felrakás és lemosás, valamint a szaga. Amióta használom próbálok rájönni, hogy mire emlékeztet ez a borzalmas szag, leginkább a sóskához tudnám hasonlítani, amit utálok. Felrakni és lemosni egyenlő egy fürdőszoba takarítással, valamint kb. háromszor szoktam hajat mosni utána, hogy ne érezzem a szagot. A hajam mindezek mellett imádja, ezért 1-2 havonta egyszer ki lehet bírni. Amire vigyázni kell a hennánál, hogy a kémiailag festett hajjal nincs barátságban, nekem azokat a részeket kevésbé fogja be és sajnos eléggé el is vékonyodott a vége. De ahol nő le, ott nagyon szép egészséges. Az ára és a hatása miatt mindenképp tudom ajánlani.