kriszta0

Regisztráció dátuma: 2015. július 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rival De Loop Nappali-Éjszakai Ampulla Koncentrátum

Rival De Loop Nappali-Éjszakai Ampulla Koncentrátum
2017. május 1.

Nem bírom megállni, hogy ne írjak most azonnal, ilyen későn ( vagy korán?! 1:32) egy véleményezést. :D
Én nagyon nagy bajban vagyok minden féle nehezen beszívódó kenceficével, nem tudom megállni azt, hogy ne mossam le magamról rövid időn belül....
Először az éjszakaival kezdtem, este felkentem (ki gondolná...?! :D) kicsit nehezen issza be a bőröm, de ez legyen a legkevesebb. Nem azt a rossz olajos érzést kelti, hogy úristen' rohannom kell lemosni, hanem kellemes, ápoló érzetet. És kövezzetek meg, de az éjszakainál és a nappalinál is egyaránt éreztem azt, hogy dolgozik a bőrömön/bőrömben, nem csíp meg semmi ilyesmi, csak mintha megdolgoztatná a bőrömet, nem tudom leírni szavakkal az érzést.
Reggelre egy pici még mindig maradt az arcomon, de egy arclemosóval eltávolítható könnyedén. Lágy, puha tapintású arcbőr fogadott. Pedig mostanában elég száraz az arcbőröm..
Arctisztítás után izgatottan felkentem a nappali szérumot, ez már kicsivel jobban/hamarabb beszívódott a bőrömbe, nyomtalanul. Most este jutott eszembe, hogy hoppá, az éjszakai szérumot elfelejtettem felkenni, még szerencse, hogy nem győzött a lustaság és egy gyors arclemosás után, közelebbről megnéztem az arcomat a tükörben és szerintem dobtam volna egy hátast, ha nem lett volna a mosógép mögöttem. A szarkalábaim ELTŰNTEK!!! Esküszöm nektek, nincsenek ott.. (Elkezdtem hunyorogni, hogy így hátha körvonalazódnak a vonalai, de NEM!!) El sem hiszem, komolyan mondom. Hogy teljes legyen a kép, én szemüveges vagyok és nélküle eléggé vaksi, úgyhogy, ha nincs a közelemben a kukkerem, akkor nagyon rossz szokás, de hunyorgok. Sokat..Bár nem voltak olyan hú de nagyon mély szarkalábak, mégiscsak ott voltak. Idáig. Nem fűztem túlzottan nagy reményt a termékhez, max. annyit, hogy egy kicsit hidratálja a bőrömet, de ez egy hatalmas nagy pozitív csalódás volt. :)
1 ampulla legalább 3 alkalomra elég, 2 kenés után tartok a 3/4énél. (Mondjuk legelső felkenéskor kicsit túlzásba estem az adagokkal..)
100%, hogy újraveszem!! Meg persze mellé a az Express Lift-et, itteni vélemények alapján! (El sem tudom képzelni, hogy ha ez a termék ilyen csodát művelt, akkor az imént említett mikre lehet képes...)
Nem biztos, hogy mindenkinél kivált ilyen hatást, de szerintem aki megteheti, hogy kísérletezget, az mindenféleképp próbálja ki! Ennyi pénzért.... :)

Hyperol Tabletta

Hyperol Tabletta
2016. december 8.

Időközben én is elkezdtem használni. Csak pozitív véleményt tudok írni róla. Max. annyi, hogy kicsivel megnőtt a nyáltermelődésem, de ez legyen a legkevesebb.
Kipróbáltam pattanásokra is, úgy látom, hogy hosszútávú használata mellett jelentős javulást lehet elérni!! :)
Mint szájvíz is használom, sokkal tisztábbnak érzem a fogaim és sokkal tovább marad meg a friss illat a számban, ha ezt a tabit használom! :)
Az aftáimon is segített. Én napi 3× öblítek vele, fogmosások után. Remélem a fogfehérítő hatásáról is be tudok majd számolni! :D
Állandó kelléke lett az életemnek!

Rexona MotionSense Invisible Pure Deo Spray

Rexona MotionSense Invisible Pure Deo Spray
2016. december 8.

Nagyon jó kis dezodor, a Happy Morning-ot szerettem volna megvenni, de sajnos nem volt, így erre esett a választásom. Nem bántam meg, hogy megvetem. Nagyon jó az illata, nincs izzadtságszagom (még egy nagytakarítás után sem), és azt vettem észre, hogy egyre jobban izzadok, egyre jobban árad a hónaljamból a jó illat :D Nekem még egyszer sem hagyott foltot fekete ruhán. Ezt abból (is) tudom leszűrni, hogy már kb. 1,5 hónapja (mióta megvan) egyáltalán nem foglalkozom azzal, hogy lesz-e fehér folt vagy sem, igazából ilyen nincs is az eszemben reggeli készülődéskor. Megéri az árát! :)