Kriszta017

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eveline 8W1 Total Action Körömápoló Koncentrátum

Eveline 8W1 Total Action Körömápoló Koncentrátum
2017. február 7.

az essences körömerősítőben csalódtam, ezért az itteni vélemények miatt váltottam erre!
Rengetegen el vannak tőle ájulva, gondoltam nekem is segíteni fog, hiszen ha nő is a körmöm, rögtön vissza törik, és rétegekbe szétválik :( Így mindig vissza reszelem. Nos, most használom olyan 2 hete, és eddig semmi változást nem vettem észre. Ugyanúgy tört, és ugyanúgy vált rétegeire a körmöm.
Talán kicsit erősített rajta, de a vége mindig ment tönkre. Így eddig teljesen csalódottan használtam, és midnig visszareszeltem a tört részt, abban bíztam hogy ha ez a tönkrement köröm lenő, akkor majd jobb lesz.
Azt tapasztaltam, hogy az első napi 1 réteg semmire nem jó, akkor egy kabátba belebújás miatt eltört a körmöm vége. Így most arra váltottam hogy csinálom a kúrát de alapból 2 réteget viszek fel ( ez már kellő védelmet ad, és nem törik vissza attól ha valaki rá néz) és másnap plusz egy réteg, majd lemosom, és kezdem előlről. Így úgy tűnik talán jobb a helyzet!
Adok még neki esélyt, hátha most már lenőtt a sérült rész, és tényleg segíteni fog. majd még jövök

Essence Studio Nails Ultra Strong Körömerősítő Lakk

Essence Studio Nails Ultra Strong Körömerősítő Lakk
2017. február 7.

Mióta bevonták a forgalomból, és újra kapható sokkal gyengébb, és nem ér sokat.
A két csillagot csak azért kapja mert könnyen szárad, és szép fényt ad a körmöknek, de ennyi amit nyújt.
Régen használtam, és akkor nem kellett 1 teljes hét, olyan szép körmöket csinált! Most lehet h kicsit gyorsabban nő tőle, de ugyanúgy törik vissza, és lemezesedik. :(

aussie Miracle Shine Conditioner

aussie Miracle Shine Conditioner
2017. február 7.

Vártam a nagy bummot! Mivel olvastam hogy itt mindenki ódákat zengett róla! Igazából semmit nem ér. Eddig olcsó isanás hajbalzsamom volt, és esküszöm, az után simán kifésültem a hajam,ezzel pedig gubancosabb lett. Nem ájulok el tőle, nekem ez nagyon drága, és bánom hogy megvettem.
Ahogy a samponnál is írtam, sokkal jobban jártam volna ha veszek egy kallos pakolást, mert többet ér mint ez a méregdrága cucc. Itt is csak a márkát fizeted meg, semmivel se tud többet mint olcsóbb társai