Kriszta180222

Regisztráció dátuma: 2017. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Garnier Skinactive Matcha + Kaolin Mask

Garnier Skinactive Matcha + Kaolin Mask
2019. március 18.

Elsőre megijedtem mert nekem is nagyon csípte az arcom, de aztán szerencsére el is múlt. A hatása viszont nagyon tetszik, szépen összehúzza a pórusokat, és nagyon tiszta lett utána a bőröm. Ennyi pénzt simán megér.

Paula's Choice Clear Regular Strength Anti-Redness Exfoliating Solution

Paula's Choice Clear Regular Strength Anti-Redness Exfoliating Solution
2019. március 18.

A Skin perfecting BHA verzióval kezdtem hámlasztási pályafutásomat, és azt imádtam, de mivel most retinolt is tartalmaz a rutinom, így erre esett utoljára a választásom. Hát vele már közel sem vagyok annyira elégedett. Első ami kiborított az a csomagolás-vizes állag kombó. Egyszerűen nem lehet úgy csepegtetni, hogy utána ne legyen minden tiszta lötty. Másodszor, még az orrom melletti területet (ami azért durván tud száradni/hámlani) sem tudta rendbetenni, pedig ennyit legalább elvártam volna tőle, ha már a mitesszerekkel és a pórusokkal nem nagyon tud mit kezdeni. Mindezek mellé a homlokom nagyon vízhiányos lett, amit eddig nem tapasztaltam. Legközelebb biztosan visszatérek a másik verzióra.

Schwarzkopf Taft Power Express Blow-Dry Hővédő Hajformázó Spray

Schwarzkopf Taft Power Express Blow-Dry Hővédő Hajformázó Spray
2019. március 18.

Sajnos csak a vásárlás után néztem csak itt utána ennek a terméknek (és már többször bebizonyosodott, hogy ez nagy hiba), így első alkalommal nagyon óvatosan bántam vele, így igazából semmi hatását nem éreztem. Aztán második alkalommal kicsit többet fújtam, attól meg úgy összetapadt a hajam higy majdnem meg kellett mosnom mégegyszer. Szóval nekem ő egy nagy nem sajnos.