Kriszta180222

Regisztráció dátuma: 2017. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. október 25.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Jutavit Beauty Caps Szépségvitamin

Jutavit Beauty Caps Szépségvitamin
2020. február 24.

Megadom neki az 5 csillagot, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy eléggé komplex most a "szépségtuning" rutinom. Kiegészítem ezt a vitamint egy kis sörélesztővel, + minden 2. hajmosásnál ricinusolajos pakolás kerül a hajamra, és így együttes erővel szuper eredményeket értem el. 1 hónap alatti részeredmény: alapból is nagyon hosszú hajam van így ott nem látványos, viszont a babahajak mennyisége látványosan megugrott, és a "mikiegér foltoknál " ( a halánték fölötti rész, ami hátrafele nyúlik, és ritkább a haj :D ) szoptatás alatt megritkult hajam is egyre sűrűbb. A körmöm is mintha erősebb lenne, már nem szakad be egy erősebb simogatástól, mint eddig. Természetes dolgoktól rövid távon nem hiszem, hogy nagy csodák fognak történni, de elégedett vagyok az eredménnyel.

NYX HD Photogenic Folyékony Korrektor

NYX HD Photogenic Folyékony Korrektor
2020. február 16.

Nagyon jó kis korrektor. Szépen összedolgozható az alapozóval, nem ül bele az apró ráncokba, és nagyon pigmentált, így kellően kiadós is lesz.

Borza Ricinus Olaj

Borza Ricinus Olaj
2020. február 2.

Évekkel ezelőtt használtam ricinus olajat hajnövesztés céljából, de emlékeim szerint nagyon macerás volt ( mint utólag rájöttem, csak magában használtam, úgy valóban az ) aztán mostanában nagyon odavoltak szegény szempilláim, plusz a szemöldököm is elkezdett egy foltban hullani, szóval vitaminok szedése mellett gondoltam kap még egy esélyt. Szempillára és szemöldökre minden este magában, hajpakolásként más vékonyabb olajjal, és fahéj illóolajjal bekeverve használom hetente/kéthetente kedv és idő függvényében. Mivel még csak pár hete használom, így a hajamon nem vette, észre szembetűnő változást, esetleg annyi, hogy a babahajaim egyre kezelhetetlenebbek és feltűnőbbek, a szempilláim viszont gyönyörűek lettek, és a szemöldököm is vállalható már korrigálás nélkül. Már nem egy ember kérdezte meg, hogy műszempillám van-e, az alsó pillasort meg már nem festem, mert olyan hosszúak lettek :) Ennyi pénzért szerintem mindenkinek megér egy próbát.