Kriszta82

Regisztráció dátuma: 2018. február 17.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. február 17.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Ilcsi Almás Citromos Habkrém

Ilcsi Almás Citromos Habkrém
2018. október 24.

Pár évvel ezelőtt használtam, akkor semmi extra hatást nem tapasztaltam. Most tegnap kaptam egy ismerősömtől, mivel nappali krémem van ami bevált, így gondoltam felkenem éjszakára.... nem vagyok pattanásos, de azért mitesszerek vannak, ill apró ráncok (na jó a szemöldököm között ill a nevető ránc a szám mellett elégé látszik). Nagyon szép bőrképpel ébredtem, mintha smink lett volna rajtam :) Azt hiszem egy ideig meg van az új éjszakai krémem.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2018. április 20.

Láttam már a dm-ben, de a csomagolása miatt "gagyinak" gondoltam, bár az árán elképedtem. Olvastam a véleményeket és mivel nagyon durván cserepes a szám mindig (keveset iszok és folyton nyalogatom :( ), ezért gondoltam, hogy csak kipróbálom... és milyen, de milyen jól tettem. Eddig shea vajas ápolót használtam, de az inkább csak felszínes hatású, de ez! egy hete van meg és semmi nyoma a cserepesedésnek, a kis bőrdarabkáknak, tökéletesen szépek az ajkaim. A lányomon is ki fogom próbálni, mert neki dettó ilyen cserepes a kis szája (8 éves).
Update (04.20.)
Még mindig csodának tartom. A lányom száját is gyönyörűen rendbetette, az enyém pedig azóta is pihepuha, pedig csak reggel és este kenem be nagyon minimálisan.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2018. április 20.

Nagyon régen megvan, de csak néha napján használtam, ha erősebb sminket kellett lemosni. Elkönyveltem sminklemosónak, eszembe sem jutott ezzel tisztítani az arcomat, valamiért úgy éreztem, h arctisztításra nem jó. Jó pár napja aztán valamiért ezzel töröltem át este a bőröm (nem volt rajtam smink, csak pirosító), majd rá az esti kencék. És azóta is.... nem is értem miért nem használtam ebben a formában. Nagyon gyönyörű a bőröm tőle, nincsenek mitesszerek, apróbb patik, semmi :)