Kriszta82

Regisztráció dátuma: 2018. február 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. február 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yodeyma Kara

Yodeyma Kara
2021. július 8.

Régen csak a Light Blue-t tudtam elfogadni, mint illat. Aztán persze jött más is :) De hatalmas kedvenc a mai napig. Tegnap a Müllerben járva nosztalgiázásból magamra fújtam az Intense változatot és megint magával ragadott, de nem annyira, hogy eredetire költsek, csak épp annyira, h annyira nyár van, néha magamra fújnám ismét... fél óra múlva már a Yodeyma ott volt a kezemben. Illatra, tartósságra, hatósugárra rajtam teljesen ugyan azt hozza (pont ezért nem veszem már meg az eredetit régóta, mert nagyon kevés ideig tart és kb semmi hatósugár), mint az eredeti.

Bvlgari Omnia Crystalline EDT

Bvlgari Omnia Crystalline EDT
2021. január 8.

Az örök kedvenc. Anno vmelyik női lapban volt egy pici kis fújós illatminta. Egy buliban fújtam magamra és mindenki szagolgatott, hogy milyen isteni illatom van. És imádtam én is, ahogy körülleng, így be is ruháztam rá. Aztán mindig és mindig. Nemrégiben elkezdtem új illatot keresni, nem tudom miért... Próbálkoztam többel is, lettek aktuális kedvencek (1 üvegig). Úgy 2 hete egy új ismeretség által megcsapott az illat...... Azonnal rohantam megvenni, és már fújtam is :) és csak zsörtölődni tudtam, h miért is akartam leváltani, mikor a tökéletes illat. Maximális 5 csillag, vagy több :)

Gucci Bloom Profumo Di Fiori EDP

Gucci Bloom Profumo Di Fiori EDP
2021. január 8.

Egy mintát kaptam belőle. Tömény orgona nekem (tudom, h elvileg jázmin), az az igazi régi locsolós kölni illat. Azonnal a kedves, rúzsozott, ondolált hajú idős néni képjutott eszembe róla, és a páromnak is. Ami még szintén hátrány, h kb 1 óra múlva már sehol nem volt az illat, legalábbis az én bőrömön.