Kriszti0609

Regisztráció dátuma: 2019. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Biola Everyoung Biodynamic Skin Care Kakaóvaj-Yam Fényvédő Krém

Biola Everyoung Biodynamic Skin Care Kakaóvaj-Yam Fényvédő Krém
2019. október 9.

Ennél jobb BB krémet keresve sem találhattam volna! Kozmetikusom ajánlotta, egy őszi mélytisztításos arckezelésemet követően, amikor különösen szükség volt a fényvédelemre, ha úszni mentem. Azóta a nappali arcápolóm fölé vagy önmagában teszem az arcbőrömre és vállaimra, illetve nyaralás alkalmával az egész testemre ezt kenem, miután kicsit már lebarnultam. Gyönyörű, egyöntetű szín kap tőle a bőr, ami nem fénylik. Könnyű használni, szépen eloszlatható a bőr felszínén.

Naturissimo Csipkerózsa Arctisztító Hab

Naturissimo Csipkerózsa Arctisztító Hab
2019. szeptember 11.

Vízhiányos, T-zónában zsírosodó, hamar felfénylő bőröm elsőrendű arctisztító kozmetikuma. Imádom a damaszkuszi rózsa mámorító illatát, amit élvezettel szimatolok az arctisztítás folyamata alatt. Ugyanakkor érzem a rózsavíz remek hidratáló hatását is. Amellett, hogy remekül eltávolít mindenfajta szennyeződést az arcbőrömről, egyáltalán nem szárít. Csomagolása praktikus, a hab állag kellemes érzetű tisztálkodást tesz lehetővé, és ami nem mellékes roppant kiadós. Sokáig használok egy flakont, mert kevés is elég belőle!

Naturissimo Levendulás Hidratáló Arckrém

Naturissimo Levendulás Hidratáló Arckrém
2019. szeptember 11.

Nagyszerű alap hidratáló krém, amely remekül beilleszthető a kozmetikai kezelések záró krémeként, valamint az otthoni arcápoló rutin elemeként vendégek részére is könnyen eladható termék. Saját tapasztalataim szerint a levendula és vanília iránt rajongó vendégeim nagyon kedvelik. Elsősorban megkapó illata miatt, ugyanakkor a visszajelzések alapján a krém növényi olajai, vajai és kivonatai könnyen felszívódó nagyszerű elegyet alkotnak. Puha, bársonyos, finom illatú felhámot hátrahagyva.
Ne hagyjuk ki a termékpalettánkról!